Kontaktai

Kubernetes infrastruktūra

Jei turite kritiškai Jūsų veiklai svarbias aplikacijas, tokias kaip e.parduotuvė, online paslaugų platforma ar vystote platform-as-a-service sprendimus ir norite užtikrinti jų nepertraukiamą veikimą bei greitą atnaujimų ir papildomų funkcijų diegimą Kubernetes sprendimas yra skirtas Jums. Pagrindinis Kubernetes pranašumas – automatizuoti aplikacijos infrastruktūros (konteinerių) priežiūros ir vystymo procesai, taip pat, sklandus aplikacijos veikimas ir aukštus standartus atitinkanti vartotojo patirtis, kuri nepriklauso nuo aplikacijos klientų srauto dinamikos.

Baltnetos specialistai kompetentingi atlikti aplikacijos architektūros analizę ir įvertinti galimybes ją konteinerizuoti. Taip pat, įdiegti Kubernetes klasterį ar pasirūpinti klasterio infrastruktūros migravimu į „Baltnetos“ duomenų centrą bei sudaryti kritinio duomenų atkūrimo planą. Turėdami 24/7 veikiančią pagalbos tarnybą bei sertifikuotus specialistus galime užtikrinti nuolatinę Kubernetes klasterio priežiūrą ir reguliariai tobulinti platformą atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius.


Background

Kubernetes talpinimas

Baltnetos VMware KaaS (angl. Kubernetes as a Service) – Kubernetes klasterio Baltnetos debesyje talpinimo paslauga. Baltnetos debesyje veikianti VMware Tanzu – tai platforma skirta greitam Kubernetes klasterio diegimui bei jo plėtimui.

Kiekvienam verslui svarbus klientų pasitenkinimas ir konkurencinis pranašumas, nepertraukiamas aplikacijų veikimas bei nuolatinis jų modernizavimas. Tai apima ir naujas aplikacijas, ir esamų programų pritaikymą debesijai. VMware Tanzu gali palengvinti šį modernizavimo procesą. Tai modulinė, debesijai pritaikyta aplikacijų platforma, kuri leis greitai ir paprastai diegti Kubernetes klasterius. Jums nereikės rūpintis resursais ir jų valdymu, o visą dėmesį programų kūrėjai galės skirti aplikacijų kūrimui ir vystymui.Greitas diegimas

Greitas diegimas

VMware Tanzu Kubernetes talpinimo platforma suteikia automatizavimo įrankius greitam ir paprastam Kubernetes klasterio diegimui. Nesugaišite nė valandos, kad įdiegtumėte naują Kubernetes klasterį.

Plečiamumas

Plečiamumas

Jūsų aplikacijoms reikalingi resursai yra lengvai ir greitai plečiami pasikeitus aplikacijos naudojimo intensyvumui, padidėjus duomenų kiekiui ar atsiradus naujoms savybėms.

Duomenų saugumas

Duomenų saugumas

Jūsų Kubernetes klasteris talpinamas aukšto pateikiamumo Baltnetos VMware klasteryje, kuris saugomas Tier3 duomenų centre, tai leidžia užtikrinti aukščiausius rinkoje kokybės standartus.

Tinklas

Tinklas

Lengvai sukursite vidinį tinklą, galėsite valdyti virtualius maršrutizatorius, balansuoti apkrovą (angl. Load balancer), kurti ir keisti ugniasienės taisykles.

Priežiūra

Priežiūra

Sertifikuoti VMware virtualizacijos, serverių bei duomenų masyvų, duomenų perdavimo tinklų, duomenų saugumo, operacinių sistemų, duomenų bazių, duomenų centrų elektros ir aušinimo priežiūros specialistai užtikrina stabilią visų infrastruktūros dalių veiklą.

Laiko taupymas

Laiko taupymas

VMware Tanzu automatizuoti įrankiai, padedantys diegti, keisti, valdyti Jūsų Kubernetes klasterius, taupys Jūsų programuotojų komandos laiką ir leis daugiau dėmesio skirti naujų aplikacijų kūrimui ar jų vystymui.

Kubernetes priežiūra

Kubernetes klasterio priežiūros paslauga apima visų aplikacijai skirtų komponentų priežiūrą t.y. serverius, Kubernetes klasterį ir jame veikiančius servisus. Teikdama Kubernetes klasterio priežiūros paslaugą Baltneta atlieka tiek proaktyvius veiksmus stebėdama kritiškai svarbius infrastruktūros parametrus ir užtikrindama jų nepertraukiamą veikimą, tiek 24/7 reaguodama į infrastruktūroje kylančius incidentus. Klientas Kubernetes klasterio priežiūros paslaugos apimtyje nuolatos gali gauti konsultacijas sprendimo veikimo, vystymo ar integravimo klausimais, kurias suteikia tik aukščiausio lygio kvalifikaciją ir tai patvirtinančius sertifikatus turintys specialistai.

Kubernetes klasterio atnaujinimai​
Kubernetes klasterio žurnalinių įrašų fiksavimas ir analizė​
Kubernetes klasterio pajėgumų stebėjimas​
SSL sertifikatų valdymas​
Klasterio diskinės vietos perskirstymas ir optimizavimas​
Užklausų Kubernetes klasteryje analizavimas​
Aplikacijos, klasterio ir sujungimų tarp servisų monitoringas​
DNS, ugniasienės ir kitų komponentų valdymas​
Konfigūracijos atsarginių kopijų valdymas​
Individualios konsultacijos​
Kodėl Kubernetes verta patikėti Baltnetai?


Kubernetes klasterio priežiūra as a Service

Baltneta suteikia nuolatinę Kubernetes klasterio priežiūrą, kuri užtikrina nepertraukiamą sprendimo veikimą bei leidžia efektyviai valdyti pinigų srautus fiksuojant priežiūros paslaugos mėnesinį mokestį.

Individualios konsultacijos

Į Kubernetes klasterio priežiūros paslaugą yra įskaičiuotos individualių konsultacijų valandos, kurių metu Baltnetos sertifikuoti Kubernetes specialistai gali padėti sprendimo vystymo, keitimo ar integravimo klausimais.

Kubernetės klasterio projektavimas ir diegimas

Baltneta atlieka pirminį Kubernetes klasterio architektūros projektavimą ir diegimą, kuris apima infrastruktūros paruošimą, aplikacijos konteinerizaciją, CI/CD procesus bei kitus individualiai pritaikomus sprendimus, tokius kaip tinklo konfigūracija, integracijos, log‘ų rinkimas ir kt.

Taip pat, Baltneta gali pasiūlyti lanksčias apmokėjimo sąlygas, kurios nereikalauja didelių pradinių investijų, išskaidant ir pridedant projektavimo ir diegimo išlaidas prie priežiūros paslaugos mėnesinio mokesčio.

Proaktyvi priežiūra, atnaujinimų diegimas ir aptarnavimas 24/7/365

Baltnetos teikiama Kubernetes klasterio priežiūra paremta proaktyviais veiksmais, kurie užkerta kelią incidentams ar techniniams gedimams. Taip pat, Baltneta užtikrina reikalingų atnaujinimų savalaikį diegimą ir suteikia galimybę kreiptis į pagalbos tarnybą 24/7/365.

Sertifikuoti specialistai

Kubernetes klasterį Baltnetoje prižiūri ir vysto tik sertifikuoti specialistai, kurių techninė kompetencija yra patvirtina tiek tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje pripažįstamais sertifikatais.

D.U.K.


Kas yra „Kubernetes”?

Atviro kodo sistema, skirta automatizuotai valdyti, plėsti ir prižiūrėti konteinerizuotas aplikacijas.

Kokiais atvejais yra reikalinga aplikacijos konteinerizacija?

Konteinerizacija reikalinga tais atvejais, kai aplikacija yra kompleksiška ir parašyta remiantis mikroservisų pagrindu t.y. aplikaciją sudaro daug skirtingų funkcijų ir kiekviena iš jų (arba dalis jų) yra parašytos skirtingomis programavimo kalbomis.

Kada verta pradėti galvoti apie aplikacijos konteinerizacija ir kubernečių sprendimo pritaikymą?

Turint ar planuojant naudoti mikroservisų pagrindu veikiančias aplikacijas, kurios yra kritiškai svarbios verslo veiklos procesuose (pvz. el.parduotuvė).

Kokias pagrindines problemas gali padėti išspręsti konteinerizacija ir kubernetės?
Užtikrinti aplikacijos stabilų veikimą net esant dinaminiams vartotojų srautams, užtikrinti greitą ir automatizuotą aplikacijos atnaujinimų diegimą ir naujų funkcijų implementaciją, užtikrinti patikimesnį aplikacijos veikimą gedimo atveju, užtikrinti efektyvią ir automatizuotą aplikacijos priežiūrą, taupyti brangų IT specialistų darbo laiką.
Ką reikia žinoti norint įsivertinti kubernetės klasterio diegimo ir priežiūros paslaugos kainą?

Aplikacijos architektūrą (mikroservisų kiekį). Aplikacijos kritiškumą.

Kas yra CI/CD procesas?

Automatizuotas procesas, kurio dėka visi atnaujinimai susiję su aplikacija ir jos funkcijų atnaujinimais yra įgyvendinami greičiau ir efektyviau, reikalaujant mažiau brangaus IT specialistų darbo laiko.

Kas yra DevOps?

DevOps tai praktikų rinkinys apimantis konteinerizacija, CI/CD pocesą, „Kubernetes“ ir kitus įrankius, kurių tikslas apjungti infrastruktūros inžinierių ir programuotojų darbą ir padaryti jį sklandesniu.

Kada neverta galvoti apie konteinerizaciją ir kubernetes?

Dirbant su standartinėmis Microsoft aplikacijomis, kai aplikacija yra retai keičiama ar atnaujinama bei kai aplikacija „gyvena“ tradicinėje (monolitinėje) infrastruktūroje.

Mumis pasitiki


Tautvydas Endriukaitis
Tautvydas Endriukaitis
Manovaistine.lt verslo plėtros vadovas.

Pasirinktas „Kubernetes“ sprendimas padėjo išspręsti ankstesnius iššūkius, su kuriais susidurdavome darydami el. parduotuvės atnaujinimus ir pakeitimus. Kadangi su „Baltneta“ bendradarbiaujame ne vienus metus, vertiname bendrovės suburtą...

Tadas Jasas
Tadas Jasas
Tele2 Lithuania, Billing & IT Manager

Savo IT partneriams keliame aukščiausius reikalavimus. Svarbu, jog partneriai spręstų ne tik techninius klausimus, bet ir kartu suprastų mūsų verslo procesus, jų svarbą, prioritetus bei įtaką rezultatams. Tik taip galime pasiekti maksimalius...