Kontaktai
debesu-kompiuterijos-ir-serveriu-ekspertai

Kas mes esame?

1996 m. įkurta įmonė Baltneta šiandien yra viena didžiausių debesų kompiuterijos paslaugų tiekėjų bei informacinių technologijų ir duomenų perdavimo sprendimų rinkos lyderių Lietuvoje.

Baltneta priklauso ATEA grupei, pirmaujančiai IT infrastruktūros sprendimų teikėjai visose Šiaurės ir Baltijos šalyse. Įmonėje dirba daugiau nei 150 savo srities profesionalų, kurių 70% yra IT specialistai, turintys aukštas kompetencijas skirtingose IT srityse. Mūsų specialistai ne tik rūpinasi paslaugų diegimu ir tęstinumu, bet ir nuolat gilinasi į naujas technologijas bei jų pritaikymą kliento poreikių tenkinimui. Per 25 metus esame įgyvendinę tūkstančius aukščiausio patikimumo ir didžiausios kompetencijos reikalaujančių IT projektų.

filepicker block

Apie mūsų duomenų centrus

Valdome du duomenų centrus, kurie yra įsikūrę vienoje lokacijoje Vilniuje, tačiau technologiškai yra atskiri vienetai ir turi pilnai automonines infrastruktūras. Abu duomenų centrai atitinka visame pasaulyje pripažįstamus standartus ir turi Tier 3 Facility ir Design bei PCI DSS kategorijų sertifikatus.

Mūsų duomenų centruose yra užtikrinama aukščiausio lygio technologinė ir fizinė duomenų apsauga. Visa aktyvinė įranga ir paskirstymo keliai – aušinimo agregatai ir vamzdynas, ryšių įvadai į pastatą, elektros instaliacija bei autonominiai dyzeliniai generatoriai – yra dubliuoti. Tai reiškia, jog atliekant profilaktinius darbus nereikia stabdyti duomenų centro veiklos, o paslaugų pateikiamumas siekia net 99,982 proc. Duomenų centruose 24 val. per parą budi saugumą užtikrinantys darbuotojai. Teritorija yra aptverta bei stebima vaizdo kameromis, į teritoriją įleidžiami tik autorizuoti automobiliai ir žmonės. Praėjimo kontrolė autorizuojama su kortele ir PIN kodu.

filepicker block

Betarpiškas klientų aptarnavimas

Techninio klientų aptarnavimo skyriaus specialistai konsultuoja ir sprendžia nesklandumus, susijusius su paslaugų teikimu, 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę, ištisus metus.

  • Mes nuolat stebime jūsų paslaugų techninius parametrus, siekdami užtikrinti nenutrūkstamą paslaugų veikimą.
  • Jums susidūrus su IT sutrikimais, mūsų užduotis – išspręsti juos kaip galima greičiau ir palaikyti ryšį su jumis iki patvirtinimo, jog problema išspręsta ir daugiau pagalbos nebereikia.
  • Dirbame efektyviai – vadovaujamės ISO standartais ir ITIL metodologija, bet nesislepiame už sistemų, skyrių ar vidinių darbo organizavimo procedūrų, norime padėti jums, net jeigu kilusi problema yra ne mūsų atsakomybės dalis.
  • Siekiame ne tik rasti problemos sprendimą, bet ir paaiškinti, kodėl ji kilo, bei patarti ką reikėtų daryti, norint išvengti tokių problemų ateityje.
  • Paslaugų sutrikimus, incidentus ar jums iškilusius klausimus priimame kaip iššūkį, verčiantį mus tobulėti ir įrodyti sau ir kitiems, kad mums frazės „taip negalima“, „taip neišeis padaryti“ – neegzistuoja.
filepicker block
Mumis pasitiki


Jurgis Adomavičius
Jurgis Adomavičius
Bunasta, įkūrėjas ir vadovas
Baltnetos DNR yra pasiūlyti klientui reikiamą sprendimą ir išspręsti susidariusią problemą greitai ir laiku. Džiaugiamės pasirinkę partneriu kompaniją, galinčią patenkinti visus su IT susijusius mūsų verslo poreikius ir padėti mums dirbti efektyviau.
Jonas Jočys ​
Jonas Jočys ​
Barbora, Klientų aptarnavimo ir kokybės vadovas ​
Didžiausią vertę Tellq Multi sprendimas atnešė mūsų klientams. Dabar galime atsakyti į daugiau užklausų, klientai greičiau gauna atsakymą, operatyviau išsprendžiame jų problemas. Dėl to pagerėjo Barboroje apsiperkančių klientų patirtis.
Gediminas Vilčiauskas
Gediminas Vilčiauskas
NO-CV, įkūrėjas ir vadovas
Ieškojome patikimiausio sprendimo, kadangi IT infrastruktūra yra stuburas, kuriuo viskas paremta. Baltnetos reputacija, ilgalaikė sėkmės istorija ir nuolatinis tobulėjimas savo srityje buvo svarbūs aspektai apsisprendžiat bendradarbiauti.
Remigijus Mielinis
Remigijus Mielinis
Armila, CEO
Per pusmetį profesionali Baltnetos komanda išsprendė praktiškai visas mūsų IT ūkio problemas, su kuriomis kovojome ne vienus metus. Tai vienas iš labiausiai pasiteisinusių ir sėkmingiausių pastarųjų metų projektų. Tiesiog viskas veikia ir tiek....
Evaldas Žiedelis
Evaldas Žiedelis
Rivilė, direktorius

Puiki klientų patirtis ir profesionalus aptarnavimas yra Rivilėje išsikelti prioritetai. Telefono skambučiai yra svarbi patyrimo dalis, apimantį konsultavimą, mokymus ir programų pirkimą. Išmatavome, kad į klientų skambučius atsiliepiama ne...

Kristijonas Šiaulys
Kristijonas Šiaulys
DELFI, CIO
Valdant daugiausiai lankytojų sulaukiantį portalą Lietuvoje, mums itin svarbu, kad jis būtų nuolatos pasiekiamas be jokių trukdžių. Baltnetos pasiūlytas sprendimas prijungti delfi.lt į Balt-IX peer mazgą eliminavo mūsų priklausomybę nuo...
Tadas Jasas
Tadas Jasas
Tele2 Lithuania, Billing & IT Manager

Savo IT partneriams keliame aukščiausius reikalavimus. Svarbu, jog partneriai spręstų ne tik techninius klausimus, bet ir kartu suprastų mūsų verslo procesus, jų svarbą,...

Ričardas Baltaduonis
Ričardas Baltaduonis
LRT, Head of Internet Department

LRT.lt kiekvienas lankytojas/žiūrovas/klausytojas gali atrasti ko gero didžiausią audio/video pasirinkimą lietuviškajame internete.

Turbūt niekam nereikia įrodinėti, kad turint tris televizijas ir tris radijo kanalus, tiesiogiai...

Edvardas Kučinskas
Edvardas Kučinskas
SB Lizingas, IT vadovas
SB Lizingas turi 50 darbuotojų skirtinguose Lietuvos miestuose. Šalyje paskelbus karantiną, visiems jiems per vieną dieną buvo sudaryta galimybė saugiai prisijungti prie įmonės sistemų nuotoliniu būdu. Baltneta atliko paslaugą greitai ir...
Membershop
Savo skambučių centrui pasirinkome Baltnetos siūlomą Tellq komunikacijos sprendimą. Dabar labai paprasta valdyti klientų srautus, gerinti aptarnavimo kokybę ir turėti visus statistinius duomenis vienu mygtuko paspaudimu.
Šviesa

Su Tellq skambučių centru mūsų klientai aptarnaujami kur kas greičiau ir kokybiškiau. Turime puikų įrankį sekti statistikai ir aptarnavimo kokybės rodikliams. Po truputį Tellq apjungiame su mūsų CRM sistema taip dar labiau gerindami klientų...