Kontaktai

Serverių priežiūra

Prižiūrėdami sistemas mes rūpinamės jų pradiniu diegimu, konfigūravimu, atnaujinimų diegimu, stebėsena, tobulinimu bei proaktyviu valdymu, taip užkertame kelią bet kokiems incidentams ir užtikriname stabilų sistemų veikimą. Visi sistemų administratoriai, dirbantys su klientų IT sistemomis, turi griežtos atsakomybės darbo sutartis, o Baltneta savo veiklą draudžia civilinės atsakomybės draudimu, kuris užtikrina, jog jei dėl mūsų sistemų administratorių kaltės klientas patirs nuostolius, jie bus atlyginti draudimo kompanijos.

Baltneta yra sertifikuota IT paslaugų kokybės valdymo sertifikatu ISO 20000 ir Informacijos saugumo valdymo sertifikatu ISO 27000. Tai užtikrina kokybinių parametrų, iš anksto suderintų su klientu, laikymąsi.


Background
Diegimas ir konfigūravimas

Diegimas ir konfigūravimas

Pasirinktų serverių operacinių sistemų, reikiamų paketų, stebėsenos įrankių diegimas, konfigūracijos nustatymų atlikimas.

Proaktyvus valdymas

Proaktyvus valdymas

Saugumo ir log bylų auditas, resursų naudojimo analizė ir planavimas, sistemų greitaveikos analizė ir optimizavimas nustatymų pagalba.

Atsarginių kopijų priežiūra

Atsarginių kopijų priežiūra

Atsarginių kopijų programinės įrangos diegimas, kopijavo grafiko sudarymas, stebėsena ir atstatymas gedimo ar duomenų praradimo atveju.

Gaukite daugiau informacijos
Įveskite savo kontaktinius duomenis, kuriais galėtume jus pasiekti ir suteikti daugiau informacijos apie paslaugą ir jos kainodarą.
Vienas ar daugiau laukelių turi klaidą. Pasitikrinkite ar viską užpildėte.
Sutinku, kad UAB „Baltnetos komunikacijos" tvarkytų mano pateiktus asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais. Sutinku, kad UAB „Baltnetos komunikacijos" mano pateiktus asmens duomenis saugotų tol, kol nepaprašysiu jų ištrinti.