Kontaktai

WiFi sprendimai

Patikimas WiFi ryšys su saugia prieiga jūsų įmonės darbuotojams bei klientams – būtinybė bet kokio dydžio verslui. Mes siūlome sprendimą, kuris leis naudotis itin kokybišku WiFi ryšiu be didelių investicijų: profesionalios WiFi įrangos nuomą su duomenų perdavimo tinklo priežiūra. 

Savo klientams parenkame geriausiai jų verslo poreikius atitinkančią belaidžių technologijų srityje lyderiaujančių tiekėjų – Ruckus, MikroTik, Cisco, HPE – įrangą, o jos bei viso duomenų perdavimo tinklo priežiūra gali pasirūpinti sertifikuoti ir daugiametę patirtį turintys Baltnetos specialistai.

WiFi įrangos nuomos ir priežiūros sprendimas ne tik užtikrins pilnavertį darbuotojų, naudojančių nešiojamuosius kompiuterius ar išmaniuosius įrenginius, darbą, bet ir garantuos tinklo atsparumą išorinėms grėsmėms bei saugų prisijungimą į jį.


Background
Saugu

Saugu

Galimybė išskirti du saugius potinklius skirtingoms vartotojų grupėms, ribojant greitaveiką bei apsaugant konfidencialią įmonės informaciją nuo neautorizuotų asmenų.

Patogu

Patogu

Stiprus ir tolygus interneto ryšys bet kurioje biuro vietoje, bet kuriuo išmaniuoju įrenginiu, palaikančiu belaidį interneto ryšį.

Palaikoma 24/7

Palaikoma 24/7

Profesionalus techninis klientų aptarnavimas (LT, EN, RU) 24/7, pakeitimų prašymų vykdymas nuotoliu būdu bei kliento biure esant poreikiui.

Išsirinkite įrangos nuomos planą
WiFi Premium
300
2.4 Ghz + 5 Ghz
iki 1.2 Gbps
+ + + +
užsakoma papildomai
WiFi Medium
100
2.4 Ghz + 5 Ghz
iki 500 Mbps
+ +
užsakoma papildomai
WiFi Entry
10
2.4 Ghz + 5 Ghz
iki 100 Mbps
+
užsakoma papildomai
Maksimalus prisijungusių įrenginių kiekis per stotelę 
Veikimo dažniai
Maksimali fizinė pralaida
WiFi stotelių garantija
Galimybė turėti du potinklius
Galimybė riboti svečių potinklio greitaveiką
Gamintojo palaikymas
Automatinis ryšio perjungimas tarp prieigos taškų 
Naujos kartos WiFi 6 technologija
WiFi ryšio našumas
WiFi įrenginių priežiūra
WiFi Premium
300
2.4 Ghz + 5 Ghz
iki 1.2 Gbps
+ + + +
užsakoma papildomai
WiFi Medium
100
2.4 Ghz + 5 Ghz
iki 500 Mbps
+ +
užsakoma papildomai
WiFi Entry
10
2.4 Ghz + 5 Ghz
iki 100 Mbps
+
užsakoma papildomai
WiFi Premium
300
2.4 Ghz + 5 Ghz
iki 1.2 Gbps
+ + + +
užsakoma papildomai
WiFi Medium
100
2.4 Ghz + 5 Ghz
iki 500 Mbps
+ +
užsakoma papildomai
WiFi Entry
10
2.4 Ghz + 5 Ghz
iki 100 Mbps
+
užsakoma papildomai

Kam reikalinga WiFi įrenginių priežiūra?

Bevielis tinklas šiandien yra neatsiejama biuro kasdienybės dalis: WiFi suteikia didesnį lankstumą keisti fizinę darbo vietą biure, o kompiuterinės darbo vietos tampa „švaresnės“ atsisakant kabelių. Tuo tarpu gamybinėse patalpose yra sudėtinga ar iš vis neįmanoma dirbti su nešiojama įranga, kuriai reikia ryšio kabelio. Dėl šios priežasties stabilus, lengvai pasiekiamas ir saugus ryšys yra svarbus bet kokio dydžio verslui. Tą užtikrina nuolatinė WiFi įrenginių priežiūra.

Mūsų prižiūrimi WiFi įrenginiai yra įtraukti į Baltnetos naudojamas stebėjimo platformas, tai leidžia nuolatos sekti tinklo apkrovas, įrangos pasiekiamumą bei kitus stabiliam ir saugiam ryšiui aktualius parametrus. Centralizuotas autentifikacijos ir žurnalinių įrašų valdymas bei įrenginių konfigūracijos saugojimas ir atstatymas garantuos patikimą bevielį ryšį.filepicker block
Mumis pasitiki


Jurgis Adomavičius
Jurgis Adomavičius
Bunasta, įkūrėjas ir vadovas
Baltnetos DNR yra pasiūlyti klientui reikiamą sprendimą ir išspręsti susidariusią problemą greitai ir laiku. Džiaugiamės pasirinkę partneriu kompaniją, galinčią patenkinti visus su IT susijusius mūsų verslo poreikius ir padėti mums dirbti efektyviau.
Gediminas Vilčiauskas
Gediminas Vilčiauskas
NO-CV, įkūrėjas ir vadovas
Ieškojome patikimiausio sprendimo, kadangi IT infrastruktūra yra stuburas, kuriuo viskas paremta. Baltnetos reputacija, ilgalaikė sėkmės istorija ir nuolatinis tobulėjimas savo srityje buvo svarbūs aspektai apsisprendžiat bendradarbiauti.
Remigijus Mielinis
Remigijus Mielinis
Armila, CEO
Per pusmetį profesionali Baltnetos komanda išsprendė praktiškai visas mūsų IT ūkio problemas, su kuriomis kovojome ne vienus metus. Tai vienas iš labiausiai pasiteisinusių ir sėkmingiausių pastarųjų metų projektų. Tiesiog viskas veikia ir tiek....
Tadas Jasas
Tadas Jasas
Tele2 Lithuania, Billing & IT Manager

Savo IT partneriams keliame aukščiausius reikalavimus. Svarbu, jog partneriai spręstų ne tik techninius klausimus, bet ir kartu suprastų mūsų verslo procesus, jų svarbą,...

Edvardas Kučinskas
Edvardas Kučinskas
SB Lizingas, IT vadovas
SB Lizingas turi 50 darbuotojų skirtinguose Lietuvos miestuose. Šalyje paskelbus karantiną, visiems jiems per vieną dieną buvo sudaryta galimybė saugiai prisijungti prie įmonės sistemų nuotoliniu būdu. Baltneta atliko paslaugą greitai ir...
Mūsų kompetencijos

Rinkoje tinklo kompetencijos yra nišinės ir nedažna organizacija turi dedikuotą duomenų perdavimo infrastruktūros specialistą. Būdami vienu iš duomenų perdavimo sprendimų rinkos lyderių Lietuvoje, jūsų tinklo priežiūrai galime pasiūlyti dedikuotą specialistų komandą, kad kylančios bėdos būtų sprendžiamos operatyviai ir profesionaliai.Patirtis
Patirtis
Mūsų specialistai yra įgyvendinę kelis tūkstančius kompleksinių tinklo sprendimų bei prižiūri ir valdo daugiau nei 5000 tinklo įrenginių, todėl galite būti tikri, jog duomenų perdavimo tinklo infrastruktūros priežiūrą patikėjus mums, jums bus pritaikyti geriausi sprendimai.
Kompleksiškumas
Kompleksiškumas
Mes turime net kelių skirtingų kompetencijų lygių duomenų perdavimo sprendimų priežiūrai dedikuotą ekspertų komandą, kuri per metus išsprendžia daugiau nei 20 tūkstančių klientų užklausų, budi naktimis ir, esant reikalui, gali pasitelkti kitų IT kompetencijų skyrius.
Proaktyvi veikla
Proaktyvi veikla
Mūsų specialistai įsipareigoja ne tik operatyviai reaguoti į užklausas, bet ir suprasdami duomenų perdavimo infrastruktūros stabilumo svarbą, sistemingai vykdyti proaktyvius sistemas optimizuojančius darbus, atlikti tinklo stebėseną ir analizę, patarti bei konsultuoti.
Profesionalumas
Profesionalumas
Mes nuolat investuojame į savo darbuotojų technines žinias, todėl jūsų tinklo sprendimais rūpinasi IT specialistai turintys tokius sertifikatus kaip: CCNP Enterprise, CCNP Professional Routing and Switching, CCDA Design, JNCIS-SP, JNCIS-ENT, JNCIS- EC, Sophos Certified Engineer ir kt.