Kontaktai

Web projektų priežiūra

Optimaliai veikiantis ir saugus web projektas – būtinybė kiekvienam verslui, siekiančiam atrodyti reprezentatyviai, būti lengvai pasiekiamam ir norinčiam suteikti klientams kokybišką naršymo patirtį. Mes, turėdami vieną didžiausių Linux web sistemų kūrimo, diegimo ir administravimo patirtį Lietuvoje, verslui galime pasiūlyti jo lūkesčius atitinkančias paslaugas.

Teikiame web projekto greitaveikos gerinimo pasiūlymus aplikacijų kūrėjams, atliekame užklausų į web serverį analizę, parenkame spartinimo (angl. cache) strategiją. Padedame įdiegti ir aptarnaujame aukšto pateikiamumo web ir duomenų bazių klasterius su apkrovos balansavimu (angl. load balancing). Taip pat konsultuojame web sistemų saugumo klausimais, padedame integruoti saugumo sprendimus, tokius kaip WAF, apsauga nuo DDoS ir kt. Arrow

Aptarnaudami web projektus, konfigūruojame PHP ir kitų Apache modulius, diegiame bibliotekas, valdome prieigas, diegiame SSL sertifikatus ir atliekame kitus su Linux sistemoms susijusius darbus. Arrow

Background
Gaukite daugiau informacijos
Įveskite savo kontaktinius duomenis, kuriais galėtume jus pasiekti ir suteikti daugiau informacijos apie paslaugą ir jos kainodarą.
Vienas ar daugiau laukelių turi klaidą. Pasitikrinkite ar viską užpildėte.
Sutinku, kad UAB „Baltnetos komunikacijos" tvarkytų mano pateiktus asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais. Sutinku, kad UAB „Baltnetos komunikacijos" mano pateiktus asmens duomenis saugotų tol, kol nepaprašysiu jų ištrinti.