Kontaktai

Virtualizacijos platformos priežiūra

Baltnetos sertifikuoti specialistai padės suprojektuoti ir įdiegti geriausiai Jūsų verslo poreikius atitinkančią aukšto pateikiamumo (angl. High Availability) virtualizuotą serverių infrastruktūrą su serverių klasteriais, duomenų saugyklomis, virtualių serverių valdymo platforma ar atsarginių kopijų sprendimu. Taip pat padėsime įgyvendinti kritinių sistemų avarinio atkūrimo sprendimą.

Esame VMware virtualizacijos paslaugų lyderiai Lietuvoje, taip pat prižiūrime ir kitų gamintojų platformas: Microsoft Hyper-V, KVM, Citrix Xen, LXC konteinerius. Prižiūrėdami virtualizuotų serverių infrastruktūras mes rūpinamės jų pradiniu diegimu, reikiamais nustatymais, atnaujinimų diegimu, stebėsena, tobulinimu bei proaktyviu valdymu.


Background
Virtualizacijos priežiūra

Virtualizacijos priežiūra

Mes pasirūpinsime virtualizacijos ir jos valdymo platformos programinės įrangos atnaujinimais, nustatymų pakeitimais, virtualių mašinų kūrimu ar jų nustatymų keitimu. Pasiekiamumo ir apkrovimo stebėsena leis užtikrinti stabilų sistemų darbą, laiku reaguoti ir informuoti apie augančias apkrovas bei imtis reikiamų prevencinių priemonių.

Atsarginių kopijų priežiūra

Atsarginių kopijų priežiūra

Įdiegsime atsarginių kopijų programinės įrangą, pasirūpinsime jos atnaujinimais stebėsime kopijų atlikimą. Duomenys bus kopijuojami pagal suderintą atsarginių kopijų tvarką (angl. backup policy). Įrangos gedimo ar duomenų praradimo atveju atstatysime sistemas ar bylas. Galime prižiūrėti Veeam, Nakivo, Commvault bei kitus atsarginių kopijų sprendimus.

Aparatinė įranga

Aparatinė įranga

Baltnetos inžinieriai stebi ir informuoja apie besibaigiančią disko vietą, sumažėjusius procesoriaus ar operatyvinės atminties laisvus resursus. Jei įrangoje yra nuotolinio valdymo konsolė stebime aparatinės įrangos (serveriai, duomenų masyvai ir kt.) veikimą ir informuojame apie gedimus.

Stebėsena

Stebėsena

Stebėsenos sistemos informuoja Baltnetos sistemų administratorius apie pasikeitusius virtualizuoto serverių klasterio našumo, užpildymo rodiklius, kurie gali įtakoti sėkmingą Jūsų aplikacijų veikimą. Nuolatinis virtualizuotos infrastruktūros funkcionavimo stebėjimas leidžia užkirsti kelią galimiems sutrikimams.

Avarinio atkūrimo sprendimai

Avarinio atkūrimo sprendimai

Esant poreikiui diegiame ir prižiūrime avarinio atkūrimo sprendimus, padedame sukurti avarinio atkūrimo (ang. Disaster Recovery) planą, atliekame testavimus ir plano atnaujinimus. Turime patirtį diegiant Veeam, VMware SRM, Zerto ir kitus avarinio atkūrimo sprendimus.

Incidentų registravimas ir konsultacijos

Incidentų registravimas ir konsultacijos

Incidentai telefonu ir el. paštu registruojami 24 val. per parą, 365 dienas per metus.Konsultuojame virtualizuotos infrastruktūros veikimo, naudojimo ar jos veikimui reikalingos aparatinės bei programinės įrangos įsigijimo klausimais.

Gaukite daugiau informacijos
Įveskite savo kontaktinius duomenis, kuriais galėtume jus pasiekti ir suteikti daugiau informacijos apie paslaugą ir jos kainodarą.
Vienas ar daugiau laukelių turi klaidą. Pasitikrinkite ar viską užpildėte.
Sutinku, kad UAB „Baltnetos komunikacijos" tvarkytų mano pateiktus asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais. Sutinku, kad UAB „Baltnetos komunikacijos" mano pateiktus asmens duomenis saugotų tol, kol nepaprašysiu jų ištrinti.