Kontaktai

SMS siuntimas ir gavimas

SMS žinutės – tai ne tik populiari rinkodaros priemonė, tačiau ir vienas iš būdų masiniam informavimui ar komunikacijai su klientais. Naudodamiesi Baltnetos siūloma SMS platformos paslauga jūs galėsite ne tik siųsti SMS į visus Lietuvos mobiliojo ryšio tinklus bei užsienio šalis, bet ir gauti. Palaikykite interaktyvų ryšį su savo klientais.


Background
Komunikacija

Komunikacija

SMS žinučių platforma suteikia galimybę informuoti klientus ar darbuotojus apie įvairias akcijas ar pokyčius, siųsti priminimus apie svarbius įvykius ar terminus, tokius kaip įmokų terminai, sutarti vizitai, registracijos informacija ir kt.

Žinojimas ir kontrolė

Žinojimas ir kontrolė

SMS platforma leidžia ne tik matyti realaus laiko SMS kampanijų statistiką, bet ir pasirinkti jums tinkamą laiką kampanijos organizavimui. Planuokite, grupuokite ir personalizuokite žinutes dabar, o siųskite vėliau!

Atgalinis ryšys

Atgalinis ryšys

Naudodamiesi SMS IN paslauga galite palaikyti interaktyvų ryšį su savo klientais, pavyzdžiui, gauti klientų sutikimus ar patvirtinimus. Paprastas atsakymų valdymas leidžia greitai ir klientui patogiai surinkti reikiamą informaciją.

Kontaktų valdymas bei grupinė politika
Žinučių šablonai
Suasmenintų žinučių siuntimas
Integracija su sistemomis pagal API HTML
SMS pristatymo ataskaitos
Siuntėjo vardo pasirinkimas
SMS siuntimas į užsienį
SMS gavimas
SMS kaina į Lietuvos operatorius
SMS kaina į užsienio operatorius
SMS
nuo 20 €/mėn.
0,03 €/vnt.
0,10 €/vnt.
Pasirinkite planą
Pasirinkite planą
Suasmeninimas

Suasmeninimas

Personalizuokite savo klientą! SMS platformoje galite siųsti suasmenintas SMS žinutes, pavyzdžiui, kreipdamiesi vardu, sveikindami su gimimo diena ir pan.

Valdymas ir grupinė politika

Valdymas ir grupinė politika

Lengvai valdykite SMS siuntimo kampanijas: iš anksto nustatykite žinučių išsiuntimo datą ir laiką, kurkite žinučių siuntimo grupines politikas.

Integracija

Integracija

Integruokite SMS siuntimo platformą su savo kompanijos sistema per API HTML ir siųskite trumpąsias žinutes tiesiai iš savo CRM, klientų valdymo ar kitos sistemos.

SMS gavimas

SMS gavimas

Vykdykite interaktyvias SMS kampanijas gaudami klientų atsakymus į siųstas žinutes pasirinktu būdu (SMS, el. laišku, kt.).

SMS statistika

SMS statistika

Savitarnos portale matykite ir analizuokite SMS siuntimo kampanijos rezultatus, klientų pasiekiamumą realiuoju laiku.

Siuntėjo vardo pasirinkimas

Siuntėjo vardo pasirinkimas

Pagal pageidavimus galima nustatyti įvairius siuntėjo vardus lotyniškais rašmenimis iki 11 simbolių.