Kontaktai

Serverių priežiūra

Nuolatinė serverių priežiūra yra vienas svarbiausių elementų, užtikrinančių jūsų IT infrastruktūros stabilumą. Prižiūrėdami sistemas mes rūpinamės jų pradiniu diegimu, konfigūravimu, atnaujinimų diegimu, stebėsena, tobulinimu bei proaktyviu valdymu, taip užkirsdami kelią bet kokiems incidentams ir užtikrindami stabilų sistemų veikimą.

Visi sistemų administratoriai, dirbantys su klientų IT sistemomis, turi griežtos atsakomybės darbo sutartis, o Baltneta savo veiklą draudžia civilinės atsakomybės draudimu, kuris užtikrina, jog jei dėl mūsų sistemų administratorių kaltės klientas patirs nuostolius, jie bus atlyginti draudimo kompanijos. Arrow

Baltneta yra sertifikuota IT paslaugų kokybės valdymo sertifikatu ISO 20000 ir Informacijos saugumo valdymo sertifikatu ISO 27000. Tai užtikrina kokybinių parametrų, iš anksto suderintų su klientu, laikymąsi. Patikėkite savo serverio priežiūrą mums. Arrow

Background
Techniniai parametrai
Windows serverio priežiūra
pasirinktinai
pasirinktinai
Linux serverio priežiūra
pasirinktinai
pasirinktinai
Pradinis diegimas, konfigūravimas
Atnaujinimų diegimas, konsultacijos
Proaktyvus valdymas
Serverio stebėsena
Rezervinių duomenų kopijų priežiūra
Duomenų atstatymas iš rezervinių kopijų
Incidentų registravimas 24/7
Gedimų šalinimas prailgintą darbo dieną
Gedimų šalinimas visą parą
Windows serverio priežiūra
pasirinktinai
pasirinktinai
Linux serverio priežiūra
pasirinktinai
pasirinktinai
Windows serverio priežiūra
pasirinktinai
pasirinktinai
Linux serverio priežiūra
pasirinktinai
pasirinktinai
Pradinis diegimas ir konfigūravimas

Pradinis diegimas ir konfigūravimas

Jūsų serveriuose įdiegsime pasirinktas operacines sistemas, reikiamus paketus, stebėsenos įrankius, atliksime korektiškam aplikacijų veikimui reikiamus konfigūracijos nustatymus.

Stebėsena

Stebėsena

Sistemų administratoriai yra informuojami apie pasikeitusius rodiklius, kurie gali turėti įtakos sėkmingam sistemų veikimui. Nuolatinis servisų funkcionavimo stebėjimas leidžia imtis prevencinių priemonių ir apsaugoti sistemas nuo galimų sutrikimų.

Atnaujinimų diegimas

Atnaujinimų diegimas

Vykdydami serverių priežiūrą Baltnetos sistemų administratoriai pasirūpins operacinių sistemų, programinės įrangos atnaujinimų diegimu (angl. patching), antivirusinių programų atnaujinimu.

Incidentų registravimas 24/7

Incidentų registravimas 24/7

Incidentai telefonu ir el. paštu registruojami 24 val. per parą, 365 dienas per metus. Serverių priežiūros paslauga teikiama nuotoliniu būdu, todėl didžiąją dalį incidentų galime išspręsti nedelsiant.

Atsarginių kopijų priežiūra

Atsarginių kopijų priežiūra

Į serverio priežiūros paslaugą įeina ir atsarginių kopijų programinės įrangos diegimas, kopijavimo grafiko sudarymas, kopijų atlikimo stebėsena, taisyklių keitimas ir atstatymas įrangos gedimo ar duomenų praradimo atveju.

Proaktyvus valdymas

Proaktyvus valdymas

Saugumo ir log bylų auditas, resursų naudojimo analizė ir planavimas, sistemų greitaveikos (angl. performance) analizė ir optimizavimas naudojant nustatymus padeda išvengti sistemų veikimo sutrikimų.

Kodėl verta patikėti serverių priežiūrą mums?


Virtualizacija ir HA klasteriai

Būdami paslaugų VMware virtualizacijos pagrindu teikimo lyderiais Lietuvoje, prižiūrime ir kitų gamintojų virtualizacijos platformas: Microsoft Hyper-V, KVM, Citrix Xen. Kuriame dedikuotas virtualias infrastruktūras (angl. Private Cloud), jas administruojame bei rūpinamės virtualių sistemų aukštu pateikiamumu.

Sertifikuoti specialistai parinks geriausiai jūsų sistemoms tiksiančius infrastruktūros sprendimus Baltnetos debesyje ar viešajame debesyje arba padės paruošti aukšto pateikiamumo (angl. High Availability) privataus debesies architektūrą su serverių klasteriais, saugyklomis, atsarginių kopijų masyvais ir valdymo platformomis.

Ilgametė patirtis

Sertifikuotos įvairias kompetencijas turinčių Microsoft ir Linux inžinierių komandos prižiūri daugiau nei 2000 serverių. Nuolat atnaujinamos ir plečiamos žinios padeda mūsų sistemų administratoriams greičiau identifikuoti problemas ir pasiūlyti jų sprendimus. Prižiūrėdami didesnes sistemas į problemų sprendimą įtraukiame ir kitas mūsų inžinierių komandas: sertifikuotus VMware, Veeam, Microsoft Hyper-V administratorius virtualizacijos problemoms ar Cicso, Juniper, Sophos sertifikatus turinčius tinklo inžinierius klausimams, susijusiems su virtualių privačių tinklų ar ugniasienių veikimu.

Migravimas

Didelių migravimo projektų patirtį turintys profesionalai padės parengti verslo poreikius atitinkantį sistemų migravimo planą iš vienos infrastruktūros į kitą, į privatų ar viešą debesį. Konsultacijos ir pagalba koordinuojant migravimo procesą leis sklandžiai perkelti jūsų verslui svarbias sistemas su minimaliais trukdžiais.