Kontaktai

RPA‘aaS

Dirbkite efektyviau pasitelkdami RPA‘aaS!

RPA‘aaS  – tai Baltnetos kartu su partneriais teikiama paslauga, kurios tikslas – robotizuoti pasikartojančius procesus ar užduotis.

Baltneta kartu su partneriais užtikrina visapusį RPA‘aaS sprendimo įgyvendinimą, apimantį robotizacijai skirtą infrastruktūrą ir jos priežiūrą, Uipath programinę įrangą ir robotizacijos diegimą bei nuolatinę robotizuotų procesų priežiūrą.

Baltneta, būdama duomenų centrų rinkos lydere, kartu su ilgametę patirtį procesų robotizavimo srityje turinčiais partneriais, suvienijo jėgas ir gali pasiūlyti klientams aukštos kokybės RPA‘aaS paslaugas, didinančias klientų verslo procesų efektyvumą ir išskirtinumą rinkoje.


Background
Procesams, kurie atliekami rankiniu būdu ir yra pasikartojantys.
Procesams, kurie yra pagrįsti aiškiomis taisyklėmis.
Procesams, kurie naudoja standartinius įvesties tipus (Excel, Word, XML, PDF ir kt.).
Procesams su nedideliu variacijų skaičiumi.
Procesams, atliekantiems didelį kiekį transakcijų.
Procesams, kurių neplanuojama keisti.
Pagrindinės RPA‘aaS naudos verslui


Efektyvumo didinimas

RPA‘aaS paslauga gali veikti 24/7 be pertraukų ir be žmogiškųjų išteklių poreikio. Tai leidžia organizacijai greičiau vykdyti pasikartojančias užduotis ar procesus, taip pat greičiau reaguoti į klientų poreikius ar rinkos pokyčius.

Žmogiškųjų sąnaudų mažinimas

Automatizuojant pasikartojančias užduotis ar procesus, organizacija gali efektyviau panaudoti savo žmogiškuosius išteklius, nukreipdama juos į svarbesnes ar sudėtingesnes veiklas arba atsisakyti tam tikrų darbo jėgos išlaidų.

Klientų patirčių gerinimas

RPA‘aaS robotai gali greičiau vykdyti tam tikras užduotis, tokiu būdu sutrumpindami laiką, reikalingą klientui gauti atsakymą ar aptarnavimą. Tokiu būdu RPA gali prisidėti prie geresnės klientų patirties, didesnio atsakymų tikslumo, pasiekiamumo bei efektyvumo sprendžiant problemas.

Žmogiškųjų klaidų mažinimas

Automatizuojant pasikartojančias užduotis ar procesus yra nustatomos aiškios taisyklės ir procedūros, kurių dėka sumažėja žmogiškųjų klaidų tikimybė. Tai ypač svarbu užduotyse, kur reikalingas didelis tikslumas ir kurių atlikimo klaida gali turėti didelį poveikį organizacijos veiklai.

Inovatyvios ir patrauklios darbo vieto kūrimas

RPA‘aaS automatizuoja pasikartojančius, taisyklingus ir laiko reikalaujančius procesus ar užduotis, tokius kaip duomenų įvedimas, sąskaitų tvirtinimas arba dokumentų tvarkymas. Tai atpalaiduoja darbuotojus nuo monotoniškų užduočių ir leidžia jiems skirti laiką sudėtingesnėms ar kūrybiškesnėms užduotims, kurios teikia prasmę ir didesnį pasitenkinimą darbu.

RPA’aaS infrastruktūros resursai
RPA‘aaS infrastruktūros priežiūra
RPA‘aaS diegimas ir testavimas
RPA‘aaS sprendimo priežiūra