Kontaktai

Daugiau galimybių su Tellq Multi

2020.09.30

Šiais metais patogus ir efektyvus verslo komunikacijos su klientais organizavimas tapo itin aktualus, todėl mes susikoncentravome į Tellq Multi sistemos funkcionalumo plėtimą, dizaino atnaujinimą ir infrastruktūrinio našumo tobulinimą, kad darbas su platforma būtų sklandus ir intuityvus net ir dirbant nuotoliniu būdu.

Šiandien džiaugiamės galėdami pristatyti ne tik naują modulį Tellq MSG, bet ir platesnį sistemos funkcionalumą, dar daugiau automatizacijos bei išsamesnės duomenų analizės galimybę.

Tellq MSG: Facebook Messenger žinutės Tellq Multi komunikacijos platformoje

Jei bendraujate su savo klientais socialiniame tinkle Facebook, naująjį Tellq MSG modulį sukūrėme specialiai jums! Tellq MSG leidžia perkelti verslo paskyros Messenger žinučių gavimą ir siuntimą į Tellq Multi platformą, vadinasi, galėsite dirbti dar patogiau, nes komunikaciją su klientu visais kanalais matysite ir valdysite vienoje vietoje.

Kviečiame išbandyti Tellq MSG nemokamai jau šiandien!

Tellq Multi platformos naujienos

Automatizacija
Nuo šiol Tellq Multi platformoje galite automatizuoti klientų aptarnavimo procesus bei sukurti išankstinius komunikacijos valdymo scenarijus. Automatizuokite el. laiškų, užklausų bei žinučių paskirstymą sistemos darbuotojams, užklausos archyvavimą po nustatyto laiko ar gauto atsakymo bei išnaudokite kitas sistemos funkcijas.

Kanalų sąsaja
Aptarnaudami klientą telefonu sistemoje pasižymėtą komentarą dabar galite transformuoti į užduotį sau arba kitiems komandos nariams iškart po pokalbio. Suformuota užduotis į sistemą atkeliaus kaip el. laiškas ir galės būti valdoma pagal visus užduotims įprastus scenarijus.

Teksto nuskaitymas
Tellq Multi įdiegėme teksto nuskaitymo funkciją, kuri, remdamasi iš anksto sistemoje aprašytais raktiniais žodžiais, gali nuskaityti kliento laiško, užklausos ar žinutės turinį ir pagal tai automatizuotai atlikti įvairius sisteminius veiksmus.

Naujų funkcijų konfigūracijos instrukcijas galite rasti spustelėję šią nuorodą.

SMART analitika
Nuo šiol Tellq Multi sistema leidžia analizuoti Jūsų klientų aptarnavimo rodiklius dar išsamiau. Stebėkite užklausų reakcijos laikus, matykite užklausų pasiskirstymą skirtinguose komunikacijos kanaluose, pokalbių temas ar agentus bei formuokite ataskaitas iš sistemos arba analizuokite grafinę informaciją.

Susipažinti su SMART analitikos galimybėmis galite spustelėje čia.

...ir dar daugiau!

Stengiamės nuolat tobulinti ir plėsti sprendimo teikiamas galimybes, kad dirbti su Tellq Multi būtų dar naudingiau.

Šių metų pabaigoje/kitų metų pradžioje ruošiamės pasiūlyti:

  • mobilią aplikaciją klientų užklausų el. paštu, tiesioginių pokalbių internetu (angl. chat) ir Facebook Messenger aptarnavimui;
  • tiesioginių pokalbių internetu įskiepio Jūsų internetinėje svetainėje daugiakalbiškumą;
  • tiesioginių pokalbių internetu automatizaciją – IVR ir FAQ funkcijas.

Sekite mūsų naujienas!