Kontaktai
2023.06.09

„Baltnetos“ siūlomos klientų patirties valdymo platformos „Genesys Cloud CX“ pranašumai

Ekspertinė įžvalga
Klientai bandydami išsirinkti jų poreikius atitinkantį sprendimą dažnai priima ne optimalų sprendimą, nors daugelis tai supranta tik vėliau. Viena vertus, pasirinkti atrodo paprasta, nes užtenka įvertinti savo klientų profilį, jų dažniausiai naudojamus kanalus ir jiems aptarnauti reikalingus resursus. Kita vertus, netolima ateitis dažniausiai parodo, kad poreikiai greitai keičiasi ir vien šių aspektų įvertinti nepakanka

Romanas Juška, „Baltnetos“ produktų vadovas

Prieš gerą dešimtmetį didžioji dalis verslų klientus aptarnaudavo telefonu ir e. paštu. Šiandien geram klientų aptarnavimui to nepakanka. Savo srities lyderiai klientus konsultuoja per įvairius kanalus ir naudoja juos sujungiančius sprendimus. Be to, inovatyvios komunikacijos platformos, tokios, kaip „Genesys Cloud CX“, suteikia kur kas daugiau galimybių. Apie tai plačiau pasakoja „Baltnetos“ produktų vadovas Romanas Juška.

Esamų ir būsimų poreikių įvertinimas

Įsigalėjusios skaitmeninės technologijos pakeitė poreikius, ypač tarp jaunesnės kartos atstovų. Dabartiniai 20-ečiai ar 30-ečiai pirmenybę teikia skaitmeniniams kanalams, jiems kylančių klausimų sprendimo greičiui ir efektyvumui. Tačiau nemažą dalį klientų sudaro ir vyresni žmonės, kurie dažniau ieško tiesioginio bendravimo per įprastas priemones.

Kaip teigia R. Juška, rinkoje siūloma daugybė komunikacijos sprendimų, kurie į vieną platformą padeda integruoti telefono skambučius, e. paštą, tiesioginio susirašinėjimo langą, socialinių tinklų žinučių programėles ir kitas priemones.

„Bandydami išsirinkti jų poreikius atitinkantį sprendimą, verslo atstovai dažnai priima ne optimalų sprendimą. Tiesa, daugelis tai supranta tik vėliau. Viena vertus, pasirinkti atrodo paprasta, nes užtenka įvertinti savo klientų profilį, jų dažniausiai naudojamus kanalus ir jiems aptarnauti reikalingus resursus. Kita vertus, netolima ateitis dažniausiai parodo, kad poreikiai greitai keičiasi ir vien šių aspektų įvertinti nepakanka“, – sako „Baltnetos“ atstovas.

citata
„Komunikacijos kanalai ir būdai sparčiai keičiasi ir tobulėja, o tai lemia ir išaugusius vartotojų lūkesčius. Pavyzdžiui, šiuo metu vis daugiau dėmesio sulaukia dirbtinis intelektas, kurio panaudojimas analizuojamas įvairiose srityse, įskaitant ir klientų aptarnavimą. Todėl gebėjimas numatyti ateities poreikius yra esminis, jei siekiama padaryti ilgalaikiu požiūriu sėkmingą investiciją.“
Romanas Juška „Baltnetos“ produktų vadovas

Klausimai, kuriuos verslui reikia užduoti

Pasak R. Juškos, tinkamai įvertinti komunikacijos platformos poreikį verslui gali padėti klausimai, kurie yra orientuoti į ateitį, pavyzdžiui:

 • Kaip keisis mūsų kliento profilis? Kas bus mūsų klientai ateityje?
 • Kokius alternatyvius komunikacijos kanalus galėsime pasiūlyti? Kaip tai padės pritraukti naujų klientų? Kaip prisitaikysime prie kintančių klientų poreikių?
 • Kaip pasirinktas sprendimas padės darbuotojams atlikti kasdienes užduotis? Ar turėsime pakankamai lankstumo padidinti ar sumažinti resursus reaguojant į poreikį?
 • Komunikacijos kanalai ir būdai sparčiai keičiasi ir tobulėja, o tai lemia ir išaugusius vartotojų lūkesčius. Pavyzdžiui, šiuo metu vis daugiau dėmesio sulaukia dirbtinis intelektas, kurio panaudojimas analizuojamas įvairiose srityse, įskaitant ir klientų aptarnavimą. Todėl gebėjimas numatyti ateities poreikius yra esminis, jei siekiama padaryti ilgalaikiu požiūriu sėkmingą investiciją.

  „Pasirinkę sprendimą, kuris negali būti tobulinamas, verslas iš karto apriboja savo ateities galimybes. Praeina keletas metų ir tenka investuoti laiką ir pinigus į naują sprendimą, atlikti sistemų migraciją, keisti darbo principus ir apmokyti darbuotojus. Kai kuriais atvejais reikia prisivyti ir į priekį pažengusius konkurentus“, – teigia „Baltnetos“ atstovas.

  R. Juškos teigimu, svarbus vaidmuo tenka ir tokio sprendimo tiekėjui, kuris gali padėti verslo klientui susidaryti aiškesnę ateities verslo procesų viziją, įsivertinti galimybes ir rizikas, bei pasirinkti į ilgalaikę perspektyvą orientuotą sprendimą.

  „Genesys Cloud CX“ – visapusis kliento patirties valdymas

  Šiuo metu vieną iš geriausių komunikacijos sprendimų rinkoje gali pasiūlyti pasaulinis šios srities lyderis „Genesys“, kurio partneriu Lietuvoje yra „Baltneta“.

  „Genesys Cloud CX“ yra visapusiška klientų patirties (CX) platforma, sujungianti įvairias funkcijas ir įrankius bei gebanti užtikrinanti išskirtinę klientų aptarnavimo kokybę. Pasak R. Juškos, šią platformą įmonės gali lengvai pritaikyti prie esamų ar augančių verslo poreikių.

  „Šį sprendimą pasirinkęs verslas gauna ir pajėgų komunikacijos įrankį, ir, jį pasitelkęs, gali kurti individualizuotą kliento patirtį“, – pastebi R. Juška.

  Pirmiausia, „Genesys Cloud CX“ sujungia įvairius komunikacijos kanalus, tokius, kaip balso pokalbiai, e. paštas ar socialiniai tinklai. Taip klientams suteikiama galimybė bendrauti naudojant pageidaujamą metodą, pagerėja bendra aptarnavimo patirtis.

  Debesies pagrindu veikiantis sprendimas išsiskiria lankstumu ir gali būti pritaikytas prie kintančių poreikių, jis gali būti diegiamas įvairiose organizacijose nepriklausomai nuo jų dydžio. Jį taip pat galima integruoti su CRM platformomis ir kitomis sistemomis bei vėliau pasitelkti suvienodintą klientų duomenų vaizdą.

  Be to, „Genesys Cloud CX“ pasitelkia dirbtinio intelekto (DI) galimybes įvairioms užduotims automatizuoti ir efektyvumui pagerinti. Pavyzdžiui, DI robotai naudojami savitarnos procesuose, sumaniam klientų užklausų nukreipimui ir prognostinei analizei. Visa tai užtikrina veiksmingesnę ir labiau individualizuotą kliento aptarnavimo patirtį.

  Šis sprendimas taip pat siūlo realiuoju laiku veikiančius analizės įrankius, kurie pateikia įžvalgas apie klientų sąveiką, aptarnaujančių specialistų veiklą ir bendras kontaktų centro operacijas. Sprendimas apima ir darbo jėgos optimizavimo funkcijas, tokias, kaip darbo jėgos valdymas, kokybės valdymas ir našumo analizė.

  Galiausiai, „Genesys“ skiria daug dėmesio šio sprendimo nuolatiniam tobulinimui. „Platformoje reguliariai pristatomi naujinimai, nauji funkcionalumai ir integracijos. Verslas, pasirinkęs bendravimui su klientais naudoti „Genesys Cloud CX“ sprendimą gali būti tikras, kad jam bus prieinami naujausi klientų patirties valdymo įrankiai ir geriausia patirtis“, – pastebi R. Juška.

  Sprendimai nuo smulkaus iki didelio verslo

  „Baltnetos“ siūlomų komunikacijai skirtų produktų krepšelis neapsiriboja tik „Genesys Cloud CX“, jame galima rasti sprendimų, kurie patenkins ir smulkaus verslo, ir didelės įmonės poreikius.

  „Baltneta“ yra pasirengusi atliepti kiekvieno kliento poreikius ir augti kartu su jo verslu užtikrinant lankstumą ir sprendimų migraciją nuo standartinio iki profesionalaus lygmens. Turėdama ilgametę patirtį, „Baltneta“ gali padėti išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų ir padaryti optimalų pasirinkimą sutaupant laiko ir resursų.

  Ekspertinė įžvalga Roges ruošk vasarą, ratus – žiemą. Pasiruoškite NIS2!
  Lieka pusmetis iki Tinklo ir informacinių sistemų saugumo direktyvos (angl. Network and Information Systems, NIS) starto Lietuvoje. Atnaujintą NIS2 variantą į Lietuvos teisės aktus numatyta... Daugiau
  Klientų sėkmės istorijos Sėkmingai valdomas IT ūkis – įvertintos rizikos ir aiškus planas
  „DOJUS group“ yra viena didžiausių žemės ūkio technikos pardavėjų, kurioje dirba apie 330 darbuotojų. Grupei priklausančios įmonės veikia tiek Lietuvoje, tiek Latvijoje, yra savo srities lyderės,... Daugiau
  Ekspertinė įžvalga Atsarginės kopijos padės išvengti didelių nuostolių
  Kovo 31-ąją minima Pasaulinė atsarginių kopijų diena, kuri primena visiems, jog atsargines kopijas reikia kurti nuolat. Tai turi būti verslo įprotis, apsaugantis nuo didelių nuostolių. Daugiau
  Ekspertinė įžvalga Dirbtinis intelektas ir RPA – verslo kasdienybę užkariavusios technologijos. Kuo panašios ir kuo skiriasi?
  Mus supančią technologijų aplinką tikrai galima vadinti greičiausiai besivystančia ir sparčiausiai besikeičiančia per daugelį metų, o tokius terminus kaip dirbtinis intelektas (AI) ar robotinių... Daugiau
  Ekspertinė įžvalga Centralizuotas slaptažodžių valdymas: kam jo reikia ir kokias rizikas jis eliminuoja?
  Verslui susiduriant su įvairiomis išorinėmis ir vidinėmis kibernetinėmis grėsmėmis, kryptingai taikoma ir visą organizaciją apimanti IT saugumo politika įgauna vis didesnę svarbą. Viena iš tokios... Daugiau
  Klientų sėkmės istorijos Įdiegtas SDN sprendimas „Delano“ tinklo saugumą pakėlė į aukštesnį lygį ir užtikrino sklandesnę kasdienę veiklą
  Kavinių ir restoranų tinklus visoje Lietuvoje valdanti bendrovė „Delano“ ieškojo efektyvaus vidinio tinklo valdymo sprendimo, kuris užtikrintų stabilesnį veikimą ir suteiktų daugiau lankstumo... Daugiau
  Ekspertinė įžvalga Reikalavimai šiuolaikinėms aplikacijoms ir Kubernetes platformos nauda
  Šiandien greitai kintantiems verslo poreikiams aptarnauti vis dažniau pasitelkiamos konteinerizuotos aplikacijos. Kaip rodo „Baltnetos“ patirtis, šio tipo aplikacijos geriausiai atitinka keliamus... Daugiau
  Ekspertinė įžvalga Įmonės duomenų perkėlimas į debesų infrastruktūrą: ką svarbu žinoti?
  Vis daugiau šalies įmonių savo IT sistemas nusprendžia iš dalies ar visa apimtimi perkelti į debesijos infrastruktūrą. Tai padeda pasiekti kelių tikslų – padidinti saugumą ir apsaugoti jautrius... Daugiau
  Ekspertinė įžvalga Kaip padidinti įmonės duomenų saugumą su „Microsoft“ įrankiais
  Organizacijos duomenų ir informacijos saugumas jau ilgą laiką yra svarbi ir aktuali tema. Konsultuodami verslo įmones pastebime, kad jos diegia įvairius saugumo sprendimus, tačiau visos nemokamos... Daugiau
  Klientų sėkmės istorijos Nauja „Baltnetos“ pasiūlyta vizija paremtas „Finėjo“ IT ūkis prisideda prie viso verslo sėkmės
  Daugelį metų logistikos bendrovė „Finėjas“ laikėsi organiško požiūrio į IT ūkio plėtrą, o specialistų pagalbą pasitelkdavo tik tuomet, kai susidurdavo su įprastą veiklą sutrikdančiomis problemomis.... Daugiau
  Klientų sėkmės istorijos Internetinės vaistinės manovaistine.lt infrastruktūros problemas išgydė Kubernetes sprendimas
  Viena didžiausių Lietuvoje nereceptinių vaistų, maisto papildų ir kosmetikos internetinė vaistinė www.manovaistine.lt ilgą laiką veikė... Daugiau
  Aktualijos Kas yra „Wi-Fi 6“ kartos ryšys ir kokias galimybes jis atveria
  Belaidžio ryšio standartas, vadinamas anglišku trumpiniu „Wi-Fi“, pirmą kartą vartotojams buvo pristatytas 1997-aisiais. Šiandien be jo neįsivaizduojami praktiškai jokie mobilieji skaitmeniniai... Daugiau
  Ekspertinė įžvalga Kaip efektyviai valdyti organizacijos tinklą nutolusiuose padaliniuose?
  Įmonės ir kitos organizacijos, turinčios nuotolinių padalinių visoje šalyje, dažnai susiduria su klausimu, kaip užtikrinti efektyvų tinklo resursų valdymą, bendrą saugumo standartų lygį, savalaikį... Daugiau
  Klientų sėkmės istorijos Nauja SDN paslauga padėjo UAB „Corpus A“ unifikuoti tinklą ir pagerinti jo saugumo lygį
  Profesionalias valymo ir pastatų ūkio valdymo paslaugas teikianti bendrovė „Corpus A“ turi padalinių didžiuosiuose šalies miestuose. Augant verslo apimtims ir didėjant reikalavimams sklandžiam... Daugiau
  Ekspertinė įžvalga Ką verta žinoti apie kompiuterizuotų darbo vietų priežiūrą?
  Šiandien verslo ir kitose organizacijose kur kas daugiau dėmesio sulaukia strateginio lygio IT sprendimai, pavyzdžiui, įmonės valdomų duomenų migracija į debesijos sprendimus ar IT infrastruktūros... Daugiau
  Klientų sėkmės istorijos „Baltneta“ pasirūpino patikimu ryšiu „GG Arenoje“ ir rado alternatyvą vėluojančiai įrangai
  Į viena didžiausių e. sporto arenų regione „GG Arena“ lankytojai ateina pasimėgauti individualiai ar grupėje žaidžiamais „Counter-Strike“, NBA, FIFA ir kitais žaidimais. „GG Arena“ įkūrėjas ir... Daugiau
  Klientų sėkmės istorijos „Baltnetos“ ekspertiškumas prisidėjo prie sklandesnių „Daisenos“ verslo procesų
  Didmenine prekyba maisto produktais, gėrimais ir tabako gaminiais užsiimanti „Daisena“ aptarnauja prekybininkus Baltijos šalyse. Tam, kad užsakytos prekės laiku pasiektų prekybos vietas,... Daugiau
  Ekspertinė įžvalga Įmonės tinklo saugumas: pagrindinės klaidos ir kaip jų išvengti
  Metų pabaigoje paskelbta „Accenture“ studija parodė, kad per 2021 m. viena įmonei teko 270 kibernetinių atakų, kas yra trečdaliu (31 proc.) daugiau nei 2020 m. Vidinis įmonės tinklas yra kritiškai... Daugiau
  Klientų sėkmės istorijos Iš pagrindų atnaujinusi IT infrastruktūrą UAB „Lemona“ įsitikino visapusio sprendimo verte
  Elektronikos prekėmis Baltijos šalyse prekiaujanti „LEMONA electronics“ nusprendė atnaujinti visą naudotą serverių infrastruktūrą ir įdiegti modernius tinklo valdymo sprendimus. Bendrovė pasirinko... Daugiau
  Klientų sėkmės istorijos Ilgametės partnerystės pagrindas – gebėjimas pasiūlyti teisingus sprendimus
  „Bunastos“ įkūrėjas ir direktorius Jurgis Adomavičius sako: „Baltnetos“ DNR yra pasiūlyti klientui reikiamą sprendimą ir išspręsti susidariusią problemą greitai ir laiku. Džiaugiamės pasirinkę... Daugiau
  Ekspertinė įžvalga Dedikuoti serveriai: kuo jie išsiskiria, kas juos renkasi, kada jie pasiteisina?
  Dedikuoti serveriai yra vienas iš debesų paslaugų tipų, kuris suteikia galimybę klientui naudotis duomenų centre patalpintais jam priskirtais serveriais ir jų resursais. Toks sprendimas turi kelis... Daugiau
  Ekspertinė įžvalga Avarinio atkūrimo planas kaip konkurencinis pranašumas
  Plečiantis naudojamų IT sistemų spektrui ir augant jų įtakai sklandiems kasdienės veiklos procesams, vis daugiau šalies įmonių nusprendžia sudaryti avarinio atkūrimo (angl. Disaster Recovery, DR)... Daugiau
  Klientų sėkmės istorijos Komunikacijos platforma padėjo integruoti kanalus ir pagerinti klientų aptarnavimą
  Elektroninės prekybos maisto produktais ir kasdienėmis prekėmis pradininkė „Barbora“ ieškojo būdo savo klientų aptarnavimo komandos efektyvumui padidinti. Tūkstančius užsakymų per dieną įvykdančios... Daugiau
  Klientų sėkmės istorijos Pasirinko lankstų debesų kompiuterijos sprendimą augimo šuoliui
  Inovatyvią darbo paieškų ir atrankų sistemą kuriantis startuolis „NO-CV“ siekė užsitikrinti, kad jo sistemos galėtų aptarnauti išaugusį vartotojų srautą. Tam buvo pasirinktas „Baltnetos“ duomenų... Daugiau
  Ekspertinė įžvalga Gera pradžia – pusė darbo: už ką atsakingas naujasis „Baltnetos“ Paslaugų įdiegimo skyrius?
  Atnaujinę išmaniojo telefono operacinę sistemą ar pamėgtą programėlę dažnai atrandame naujų funkcijų, o kartais tenka išmokti kitaip atlikti tam tikrus veiksmus. Jei ko nors nežinome ar susiduriame... Daugiau
  Ekspertinė įžvalga Stiprus slaptažodis: kaip ji susikurti ir kur saugoti?
  Pasaulinė slaptažodžių diena, minima pirmą gegužės ketvirtadienį, turėtų visiems priminti atnaujinti savo slaptažodžius į saugesnius. Statistika rodo, kad lengvai atspėjami slaptažodžiai – itin... Daugiau
  Klientų sėkmės istorijos Patikėjo visapusę IT sistemų priežiūrą
  Beveik tris dešimtmečius vaistų ir vaistinių preparatų platinimu Lietuvoje užsiimanti „Armila“ patikėjusi savo vidinių IT sistemų priežiūrą „Baltnetai“ ne tik padidino darbuotojų darbo našumą, bet... Daugiau
  Ekspertinė įžvalga Viena saugumo spraga – trys kirčiai
  Klientų asmens duomenys yra itin svarbus įmonės turtas – šį faktą įstatymais apibrėžė prieš beveik dvejus metus Europos Sąjungoje įsigaliojęs Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas ir savo kailiu... Daugiau
  Aktualijos Debesų kompiuterijos naudojimas įmonėse: Lietuva tarp ES vidutiniokių
  Debesų kompiuterijos galimybės prieinamos jau gerą dešimtmetį. Daugybė skaitmeninių paslaugų, prie kurių esame įpratę kaip vartotojai, pavyzdžiui, socialiniai tinklai, interneto bankai ar biuro... Daugiau
  Aktualijos Kaip išsirinkti patikimą duomenų centro paslaugų teikėją?
  Praėjusių metų pradžioje užklupusi pandemija gerokai pagreitino verslo procesų skaitmenizaciją ir perkėlimą į debesis. Kelis kartus padidėjus internetu teikiamų paslaugų paklausai įmonės per trumpą... Daugiau
  Naujienos Vinted iš Baltnetos nuomojasi pustrečio šimto serverių
  Vieną didžiausių duomenų centrų infrastruktūrų šalyje valdanti bendrovė Baltneta teiks dedikuotų serverių nuomos ir kolokacijos paslaugas didžiausiai Europoje internetinei naudotų mados prekių... Daugiau
  Naujienos Lietuvos geležinkeliai kritinės svarbos eismo valdymo įrangą talpins Baltnetos duomenų centre
  Duomenų centrų paslaugas teikianti bendrovė Baltneta ir Lietuvos geležinkeliai sudarė 3 metų trukmės sutartį dėl duomenų centro ploto nuomos, kur bus talpinama naujos kartos GSM-R ryšio įranga.... Daugiau
  Naujienos Baltnetos duomenų centrams suteiktas PCI DSS sertifikatas
  Baltneta – pirmoji duomenų centrų valdytoja Lietuvoje, gavusi mokėjimo kortelių duomenų apsaugos sertifikatą PCI DSS v3.2.1 (Level 1), patvirtinantį, kad bendrovės duomenų centruose gali būti... Daugiau
  Aktualijos Microsoft 365 sprendimas didesniam saugumui
  Kibernetinio saugumo ir įsilaužimų į įmonių sistemas statistika kalba pati už save – žmogiškosios klaidos yra neišvengiamos ir dažnai vaidina nemenką vaidmenį duomenų praradimo atveju. Daugiau
  Naujienos Daugiau galimybių su Tellq Multi
  Šiais metais patogus ir efektyvus verslo komunikacijos su klientais organizavimas tapo itin aktualus, todėl mes susikoncentravome į Tellq Multi sistemos funkcionalumo plėtimą, dizaino atnaujinimą... Daugiau
  Aktualijos Baltnetos veiksmai COVID-19 viruso pandemijos metu
  Veiklos tęstinumo plane mes esame numatę, kaip dirbsime visuotinės pandemijos metu. Tai leido pradėti taikyti numatytas tvarkas tą pačią dieną, kai Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) COVID-19... Daugiau
  Naujienos Lietuvos informacinių technologijų kompanijos vienijasi dėl švarios interneto aplinkos
  Šiandien, visame pasaulyje minint Saugesnio interneto dieną, Lietuvos elektroninės informacijos prieglobos paslaugų teikėjai jungiasi prie Memorandumo dėl švarios interneto aplinkos ir tokiu būdu... Daugiau
  Naujienos Baltneta užbaigė 3 mln. eurų vertės duomenų centro plėtros etapą
  Bendrovė Baltnetos komunikacijos oficialiai užbaigė antrą Liepkalnio duomenų centro plėtros etapą, kuris leis du kartus išplėsti jos valdomo duomenų centro pajėgumus. Į šį plėtros etapą bendrovė... Daugiau
  Naujienos Baltnetos pajamos augo 10 proc., pelnas – beveik trečdaliu
  Bendrovė Baltnetos komunikacijos per 2018 m., palyginti su ankstesniais metais, savo pajamas padidino daugiau kaip 10 proc. – iki 11,8 mln. eurų. Grynasis bendrovės pelnas, išaugęs 31 proc.,... Daugiau
  Naujienos Baltneta sėkmingai įgyvendino sprendimą, kuris pagerins interneto ryšio kokybę visoje Lietuvoje
  Bendrovė Baltnetos komunikacijos sukūrė didžiausią apsikeitimo duomenimis mazgą Balt-IX (angl. Internet Exchange) Baltijos šalyse, vienijantį 41-ą narį. Šiuo interneto infrastruktūros sprendimu jau... Daugiau
  Naujienos Į didžiausio Lietuvoje duomenų centro statybas Baltneta investuoja 3 mln. eurų
  Bendrovė Baltnetos komunikacijos pradėjo Vilniuje esančio Liepkalnio duomenų centro plėtrą, į kurią numatyta investuoti apie 3 mln. eurų. Užbaigus naujo pastato statybas, kuriame bus galima... Daugiau
  Ekspertinė įžvalga Ransomware atakos – kas tai ir kodėl turėtumėte apie jas žinoti?
  Daugiau nei prieš 40 metų Microsoft vadovas Bill Gates įkūrė bendrovę su tikslu aprūpinti kiekvienus namus kompiuteriu. Tai jam tikrai pavyko, bet su tobulėjančiomis technologijomis, naujomis... Daugiau
  Klientų sėkmės istorijos Nepraleiskite nė vieno skambučio su Tellq
  Kiekvienas verslas žino, kad vienas praleistas skambutis lygus vienam prarastam potencialiam klientui. Išspręskite praleistų ir neatskambintų skambučių problemą su Tellq! Daugiau
  Aktualijos Kinams neužtenka superkompiuterių – metų pabaigoje sukurs galingiausią pasaulio kompiuterį
  Technologijoms, kaip ir tobulumui, nėra ribų. Rinkdamiesi sau patinkantį kompiuterį, turbūt visada ieškote kuo galingesnio ir spartesnio. Tą patį daro ir įvairūs superkompiuterių centrai pasaulyje... Daugiau
  Klientų sėkmės istorijos Perdavė IT infrastruktūros valdymą ir nesigaili
  Du dešimtmečius bankinių informacinių sistemų sprendimus kurianti ir diegianti UAB Forbis (Forbis) ryžosi pokyčiams ir savo IT infrastruktūrą, įsigijusi resursų nuomos ir serverių talpinimo duomenų... Daugiau
  Naujienos Baltnetos komunikacijos pelną investuos į duomenų centrą
  Norvegų kapitalo grupės Atea užpernai įsigyta UAB Baltnetos komunikacijos skaičiuoja augančius pardavimus ir pelną. Daugiausia pajamų įmonei suneša ir sparčiausiai auga – apie 50% per metus –... Daugiau
  Aktualijos Facebook duomenų centras: pro akis nepraeis joks oro gūsis
  Teikti paslaugas milijonams vartotojų internetu nėra paprasčiausia užduotis, ypač turint omenyje suvartojamą elektros energiją. Daugeliui duomenų centrus valdančių įmonių tai – didžiausias galvos... Daugiau
  Aktualijos 54 terabitų per sekundę greitis po vandeniu
  54 terabitų per sekundę greitis paprastam vartotojui gali skambėti kaip iš fantastinės knygos, tačiau tai jokia išgalvota istorija. Dar įspūdingiau tai, kad tokios infrastruktūros atidarymo proga... Daugiau
  Aktualijos Laikmena, saugosianti duomenis ilgiau nei gyvuoja visata
  Ar kada jaudinotės dėl to, kad pritrūks atminties išorinėje duomenų laikmenoje ir nuolat teks ištrinti dalį joje esančių failų? Sautamptono universiteto mokslininkai sukūrė laikmeną, kurios... Daugiau
  Aktualijos Interneto greitis, kurio pakaks visiems
  Turbūt dažnas iš mūsų kalbėdamas apie internetą, pirmiausia užsimena apie jo greitį. Praėjo laikai, kai prie žiniatinklio jungėmės naudodami telefono liniją ir dabartinis šviesolaidis dažniausiai... Daugiau
  Aktualijos Įdomieji duomenų centrai: Star Trek įkvėptas statinys Švedijoje
  Dar 2014 m. rašėme apie duomenų centrų paslaugas teikiančią bendrovę Bahnhof ir jos duomenų centrą 30 metrų po žeme Pionen, kuris labiau primena Džeimso Bondo filmavimo aikšteles, nei įprastus... Daugiau
  Aktualijos Kaip dirbtinis intelektas atkeliauja į duomenų centrus
  Dirbtinio intelekto valdomos sistemos geba apmokyti save, analizuodamos turimą informaciją ar praeityje atliktus veiksmus. Turbūt daugelis girdėjo, kad tokiu pačiu principu IBM kompiuteris DeepBlue... Daugiau
  Aktualijos Kai greitis svarbus ne tik trasoje, bet ir už jos ribų
  Nereikia būti dideliu ekspertu konstatuojant faktą, kad greitis Formulės 1 automobilių lenktynėse yra vienas iš svarbiausių faktorių finišo liniją kertant pirmam. Tačiau ne tik lenktyniniai bolidai... Daugiau
  Aktualijos Kuo skiriasi viešas, privatus ir hibridinis debesis?
  Viešas, privatus ir hibridinis – daugelis esame girdėję tokius debesų apibūdinimus, tačiau kuo jie konkrečiai vienas nuo kito skiriasi? Trumpai apžvelkime pagrindinius jų skirtumus. Daugiau
  Aktualijos 75 % programėlių gali tapti durimis į konfidencialius duomenis
  Keli įrenginiai darbo vietoje jau seniai tapo norma. Dažnas iš mūsų į biurą pasiimame ir savo asmeninius planšetinius kompiuterius, išmaniuosius telefonus, pripildytus įvairių programėlių.... Daugiau
  Aktualijos Duomenų centras saugomas... Dievo?
  Ar nenorėtumėte, kad jūsų duomenis saugotų ne tik solidus betono sluoksnis, bet ir... Dievas? Galima tik spėlioti, ką galvojo Academica duomenų centro inžinieriai, kurie savo centrą įrengė Antrojo... Daugiau
  Aktualijos Kodėl laukiame, kol prapuolusi elektra sužlugdys verslą?
  Šiandien nemaža dalis bendrovių yra gyvybiškai priklausomos nuo jų IT infrastruktūros. Tačiau vieną dieną bendrovės serveriai, talpinantys svarbius dokumentus bei įvairias kasdieniam darbui... Daugiau
  Aktualijos Kodėl kaimynai debesyje kartais triukšmauja?
  Kai kalbame apie duomenų centrus ir paminime triukšmaujančius kaimynus (angl. Noisy Neighbor), pirmiausia įsivaizduojame be proto garsiai ūžiančias ar kitokius garsus skleidžiančias tarnybines... Daugiau
  Naujienos Baltnetos debesis keliauja į SSD diskus
  Savo debesų kompiuterijos infrastruktūrą atnaujinome itin sparčiais standžios būsenos diskais (SSD). Džiaugiamės galėdami pirmieji Baltijos šalyse pasiūlyti rinkai naujos kartos debesų... Daugiau
  Aktualijos Įdomieji duomenų centrai: žalioji buvusi NATO bazė
  Verne Global savo išvaizda primena eilinį duomenų centrą, tačiau vis tik yra įdomus. Jis ne tik įsikūręs buvusioje NATO bazėje Keblavike (Islandijoje), bet ir yra 100 % žalias, t. y. visa jam... Daugiau
  Aktualijos Kaip atrodo internetas?
  Ar kada susimąstėte, kaip fiziškai atrodo internetas? Pasaulyje nėra vienos vietos, kurią būtų galima pavadinti interneto pradžios tašku. Tai milžiniškas tinklas, susidedantis iš tūkstančių... Daugiau
  Aktualijos Kodėl duomenų centrų valdytojai mieliau lakstytų ant įkaitusių anglių?
  Visi duomenų centrai pasaulyje skirstomi į keturias Tier kategorijas. Pirmoji – žemiausia, ketvirta – aukščiausia. Kategoriją lemia duomenų centro konstrukcija, techniniai sprendimai ir dar begalė... Daugiau
  Aktualijos Įdomieji duomenų centrai: Džeimso Bondo filmų reinkarnacija Švedijoje
  Tęsiame įrašų apie įdomiuosius duomenų centrus seriją. Šįkart persikeliame arčiau namų – į Stokholmą. Čia, buvusiame bunkeryje, 30 metrų po žeme veikia Pionen duomenų centras, kuriame trumpai savo... Daugiau
  Aktualijos Dažniausios Lietuvos bendrovių klaidos, daromos migruojant į debesis
  Lietuvos verslininkai jau supranta debesų kompiuterijos naudą, tačiau dalis jų vis dar klysta migracijos į debesis procese. Dažniausiai koją pakiša užsibrėžtas tikslas visą infrastruktūrą iškelti į... Daugiau
  Naujienos vUTM – sprendimas, kaip apsisaugoti nuo kompleksinių grėsmių daug neinvestuojant
  Šešėlinio kibernetinio pasaulio aktyvumas paskutiniu metu kelia mažai abejonių. Po to, kai nuo jo atstovų nukentėjo didieji šalies portalai, ši tema įšoko į pirmuosius žiniasklaidos ir politikų... Daugiau
  Aktualijos Įdomieji duomenų centrai: Room 48 – 22 aukštai po žeme
  Šiuo įrašu pradedame seriją, kurioje apžvelgsime įdomiausius pasaulio duomenų centrus. Šį kartą: apie JAV bendrovės Iron Mountain duomenų centrą Room 48. Daugiau
  Aktualijos Kaip daiktų internetas pakeis duomenų centrus
  Daiktų internetas – viena iš technologijų revoliucijų, pakeisiančių mūsų gyvenimą. Taip, šaldytuvai, dulkių siurbliai ir kiti namų įrenginiai, įžengę į internetą, darys nemažą įtaką mūsų kasdieniam... Daugiau
  Aktualijos Penkios technologijų pasaulio revoliucijos, keičiančios mūsų gyvenimą
  Išmanieji įrenginiai ar duomenų perkėlimas į debesį šiandien yra kasdienybės dalis, nors prieš dešimtį metų tai atrodė kaip utopija. Technologijų pasaulio lyderiai pabrėžia, jog tai tik pradžia, ir... Daugiau