Kontaktai

Mobiliųjų įrenginių valdymas (MDM)

Fizinei darbo vietai tampant vis mažiau apibrėžtai, galimybė saugiai prisijungti prie vidinių įmonės sistemų nuotoliniu būdu tampa vis svarbesnė. Apsaugoti organizacijos duomenis ir užtikrinti saugumo taisyklių laikymąsi naudojant ne tik stacionarius kompiuterius darbo vietoje, bet ir jungiantis prie įmonės tinklo skirtingais mobiliais įrenginiais padės mobiliųjų įrenginių valdymo sprendimai, kitaip – MDM (angl. Mobile Device Management).

Microsoft Intune pagrindu teikiamas sprendimas leis jūsų organizacijos naudojamuose įrenginiuose įdiegti taisykles, užtikrinančias duomenų saugumą, sudarys galimybę pašalinti jautrius duomenis iš įrenginio jo praradimo atveju bei riboti nepageidaujamų aplikacijų naudojimą ir padės vykdyti tikslią organizacijos įrenginių apskaitą.


Background
Windows 10 įrenginių įregistravimas Azure AD aplinkoje
Saugumo funkcijos ir nustatymai
Standartinių įmonės aplikacijų katalogas
Apsauga nuo duomenų kopijavimo ir platinimo
WiFi ir VPN sukonfigūravimas
Pašto profilių sukonfigūravimas
Automatinio Office programų naujinimo politika
Duomenų šifravimas
Informacija apie įrenginius ir juose įdiegtas aplikacijas
Aplikacijų diegimas ir trynimas
Pilnas arba dalinis informacijos ištrynimas iš įrenginio
Microsoft Intune ataskaitos
Mobiliųjų įrenginių administravimas ir kontrolė

Mobiliųjų įrenginių administravimas ir kontrolė

Lengvai administruosite darbui naudojamus mobiliuosius įrenginius ir užtikrinsite, kad visiems įrenginiams taikomos vienodos saugumo taisyklės bei prieiga prie įmonės informacijos.

Didesnis duomenų saugumas

Didesnis duomenų saugumas

Pritaikius visiems darbui naudojamiems įrenginiams saugumo taisykles ir nuotoliniu būdu valdant tuose įrenginiuose esančią informaciją užtikrinsite didesnį duomenų saugumą ir jų ištrynimą praradus įrenginį.

Gerųjų praktikų naudojimas

Gerųjų praktikų naudojimas

Diegdami MDM sprendimą naudojame gerąsias praktikas ir sukauptą patirtį, todėl jums nereikės patiems kurti saugumo taisyklių, užtikrinančių duomenų saugumą įmonės naudojamuose įrenginiuose.

Centralizuotas įrenginių valdymas

Centralizuotas įrenginių valdymas

Centralizuotas valdymas garantuoja greitesnį naujų įrenginių paruošimą darbui, administravimą bei, prireikus, informacijos ištrynimą nuotoliniu būdu.

Nuolatinė priežiūra

Nuolatinė priežiūra

Atlikdami paslaugos priežiūrą užtikrinsime tinkamą paslaugos veikimą ir operatyvią reakciją į užklausas bei paslaugos sutrikimų šalinimą.

Sertifikuoti inžinieriai

Sertifikuoti inžinieriai

Microsoft komandoje dirba sertifikuoti inžinieriai, kurie pasirūpins ne tik saugumo taisyklių kūrimu bei sprendimo įgyvendinimu, bet ir spręs jūsų užklausas viso paslaugos teikimo metu.