Kontaktai

Duomenų perdavimo tinklo priežiūra

Tinklo įranga, jo topologija ir stabilus veikimas – vienos iš esminių dedamųjų įmonės IT tinkle. Prižiūrėdami jūsų įmonės tinklą, mes rūpinamės ne tik pradiniu įrangos identifikavimu bei tinkamiausia jūsų įmonei tinklo topologija, tačiau esame atsakingi ir už naujos įrangos diegimą, bazinių bei saugumo taisyklių įgalinimą tinkle, konfigūravimą, atnaujinimų diegimą, stebėseną, tobulinimą bei proaktyvų valdymą, taip užkertant kelią galimiems incidentams.

Prižiūrime gamintojų HP, MikroTik, Cisco, Juniper LAN įrenginius, Ruckus, Ubiquiti, Cisco, HP Aruba WiFi įrenginius. Arrow

Patikėję savo įmonės tinklą Baltnetos specialistams galėsite džiaugtis ne tik stabilia įmonės tinklo veikla, tačiau ir papildomai jums suteikiamomis naudomis. Kartu su tinklo priežiūros paslauga galite išsinuomoti profesionalią tinklo įrangą, gauti pakaitinę gedimo atveju ar pasinaudoti kitomis papildomomis paslaugomis. Arrow

Background
Išsirinkite geriausiai jums tinkantį planą
Standard
190 €
nuo
129
mėn.
PRO
290 €
nuo
229
mėn.
Maršrutizatorių priežiūra
Komutatorių priežiūra
WiFi įrenginių priežiūra
Ugniasienių priežiūra
Paslaugos diegimo mokestis
Standard
190 €
nuo
129
mėn.
PRO
290 €
nuo
229
mėn.
Standard
190 €
nuo
129
mėn.
PRO
290 €
nuo
229
mėn.
Tinklo įvykių stebėjimas

Tinklo įvykių stebėjimas

Nei menkiausias pranešimas apie klaidas anomalijas ar apkrovas jūsų tinkle neliks nepastebėtas mūsų specialistų.

Įrangos nuoma

Įrangos nuoma

Be jokių investicijų ir galvos skausmo apie gedimus naudokitės profesionalia Baltnetos rekomenduojama tinklo įranga, kurią galėsite tiesiog išsinuomoti.

Pakaitinė įranga

Pakaitinė įranga

Sugedus turimai tinklo įrangai bazinio darbingumo atstatymą pažadame dar tą pačią darbo dieną su pakaitine įranga.

Tinklo įvykių analitika

Tinklo įvykių analitika

Atliksime fiksuojamų anomalijų, apkrovų ir klaidų analizę, tinklo optimizavimą nustatymų pagalba bei, esant poreikiui, teiksime rekomendacijas.

Tarpininkavimas su įrangos gamintojais

Tarpininkavimas su įrangos gamintojais

Įrangos gedimo ar nesuderinamumo atvejais inicijuosime remontą ar pakeitimą bei pratęsime komunikaciją su įrangos gamintojais.

Konfigūracijos  saugojimas ir atstatymas

Konfigūracijos saugojimas ir atstatymas

Visada saugosime ir versijuosime jūsų tinklo nustatymų konfigūraciją, kad, esant reikalui, galėtume greitai atstatyti kokybišką įmonės darbą pagal susitartas taisykles.

Apie specialistus

Rinkoje tinklo kompetencijos yra nišinės ir nedažna organizacija turi dedikuotą duomenų perdavimo infrastruktūros specialistą. Būdami vienu iš duomenų perdavimo sprendimų rinkos lyderių Lietuvoje, jūsų tinklo priežiūrai galime pasiūlyti dedikuotą specialistų komandą, kad kylančios bėdos būtų sprendžiamos operatyviai ir profesionaliai.Patirtis
Patirtis
Mūsų specialistai yra įgyvendinę kelis tūkstančius kompleksinių tinklo sprendimų bei prižiūri ir valdo daugiau nei 5000 tinklo įrenginių, todėl galite būti tikri, jog duomenų perdavimo tinklo infrastruktūros priežiūrą patikėjus mums, jums bus pritaikyti geriausi sprendimai.
Kompleksiškumas
Kompleksiškumas
Mes turime net kelių skirtingų kompetencijų lygių duomenų perdavimo sprendimų priežiūrai dedikuotą ekspertų komandą, kuri per metus išsprendžia daugiau nei 20 tūkstančių klientų užklausų, budi naktimis ir, esant reikalui, gali pasitelkti kitų IT kompetencijų skyrius.
Proaktyvi veikla
Proaktyvi veikla
Mūsų specialistai įsipareigoja ne tik operatyviai reaguoti į užklausas, bet ir suprasdami duomenų perdavimo infrastruktūros stabilumo svarbą, sistemingai vykdyti proaktyvius sistemas optimizuojančius darbus, atlikti tinklo stebėseną ir analizę, patarti bei konsultuoti.
Profesionalumas
Profesionalumas
Mes nuolat investuojame į savo darbuotojų technines žinias, todėl jūsų tinklo sprendimais rūpinasi IT specialistai turintys tokius sertifikatus kaip: CCNP Enterprise, CCNP Professional Routing and Switching, CCDA Design, JNCIS-SP, JNCIS-ENT, JNCIS- EC, Sophos Certified Engineer ir kt.