Kontaktai

Duomenų perdavimo tinklo priežiūra

Tinklo įranga, jo topologija ir stabilus veikimas – vienos iš esminių dedamųjų įmonės IT tinkle. Prižiūrėdami jūsų įmonės LAN ir WAN tinklą, mes rūpinamės ne tik pradiniu įrangos identifikavimu bei tinkamiausia jūsų įmonei tinklo topologija, tačiau esame atsakingi ir už naujos įrangos diegimą, bazinių bei saugumo taisyklių įgalinimą tinkle, konfigūravimą, atnaujinimų diegimą, stebėseną, tobulinimą bei proaktyvų valdymą, taip užkertant kelią galimiems incidentams.

Prižiūrime gamintojų Sophos, HP, MikroTik, Cisco, Juniper LAN įrenginius, Ruckus, Ubiquiti, Cisco, HP Aruba WiFi įrenginius. Arrow

Patikėję savo įmonės tinklą Baltnetos specialistams galėsite džiaugtis ne tik stabilia įmonės tinklo veikla, tačiau ir papildomai jums suteikiamomis naudomis. Kartu su tinklo priežiūros paslauga galite išsinuomoti profesionalią tinklo įrangą, gauti pakaitinę gedimo atveju ar pasinaudoti kitomis papildomomis paslaugomis. Arrow

Background
Paprasta

Paprasta

Naudokitės profesionalia tinklo įranga, kurią galite tiesiog išsinuomoti. Jos gedimo atveju bazinio darbingumo atstatymą pažadame dar tą pačią darbo dieną su pakaitine įranga.
Saugu

Saugu

Nė vienas pranešimas apie klaidas ar anomalijas jūsų tinkle neliks nepastebėtas. Saugome ir versijuojame jūsų tinklo nustatymų konfigūraciją, kad, esant reikalui, galėtume greitai atstatyti kokybišką įmonės darbą.

Palaikoma 24/7

Palaikoma 24/7

Teikiame profesionalų techninį klientų aptarnavimą (LT, EN, RU) 24/7, vykdome pakeitimų prašymus nuotoliu būdu bei kliento biure esant poreikiui.

Išsirinkite geriausiai jums tinkantį planą
LAN priežiūra
LAN tinklo topologija ir rekomendacijos
Tinklo įrenginių parametrų stebėsena
LAN tinklo darbingumo atstatymas naudojant pakaitinę įrangą
Įrenginių konfigūracijos priežiūra
WAN priežiūra
Įmonės padalinių srautų stebėjimas
Saugumo taisyklių nustatymas ir naujinimas
Tinklo zonų kūrimas ir priežiūra
Maršruto parinkimo (routing) valdymas
LAN priežiūra
LAN tinklo topologija ir rekomendacijos
Tinklo įrenginių parametrų stebėsena
LAN tinklo darbingumo atstatymas naudojant pakaitinę įrangą
Įrenginių konfigūracijos priežiūra
WAN priežiūra
Įmonės padalinių srautų stebėjimas
Saugumo taisyklių nustatymas ir naujinimas
Tinklo zonų kūrimas ir priežiūra
Maršruto parinkimo (routing) valdymas
LAN priežiūra
LAN tinklo topologija ir rekomendacijos
Tinklo įrenginių parametrų stebėsena
LAN tinklo darbingumo atstatymas naudojant pakaitinę įrangą
Įrenginių konfigūracijos priežiūra
WAN priežiūra
Įmonės padalinių srautų stebėjimas
Saugumo taisyklių nustatymas ir naujinimas
Tinklo zonų kūrimas ir priežiūra
Maršruto parinkimo (routing) valdymas
Kam reikalingas tinklo auditas?

Tinklo auditas leidžia inventorizuoti jūsų įmonės turimą tinklo įrangą, įvertinti tinklo saugumą, parengti esamo tinklo dokumentaciją bei pateikti rekomendacijas tinklo optimizavimui remiantis gerosiomis praktikomis.

Laiku ir teisingai optimizuotas tinklas padeda užbėgti incidentams už akių bei sutaupyti biudžeto lėšų išvengiant neplanuotų išlaidų sušlubavus tinklo veikimui. Baltnetos specialistams patikrinus tinklą, įvertinus ir atnaujinus įrenginių taisykles, pasirūpinus teisingu įrenginių įjungimu į tinklą ir atlikus kitus darbus, jūsų įmonės vidinis tinklas bus saugus ir veiks korektiškai.

Kuo svarbi komutatorių priežiūra?

Dažnai komutatorių svarba įmonės IT ūkyje nepagrįstai nuvertinama, pamirštant, kad jie, paskirstydami duomenų srautus, yra atsakingi už visos tinkle esančios įrangos – kompiuterių, spausdintuvų, serverių, bevielio tinklo įrangos ir kt. – stabilų veikimą. Užtikrinti pastarąjį padeda tinkami komutatorių bazinių ir saugumo taisyklių nustatymai, teisingai parinktos sujungimo logikos, tvarkingai atlikti fiziniai sujungimai bei nuolatinis jų stebėjimas.

Baltnetos inžinieriai, turintys daugiau negu 20 metų patirties prižiūrint tinklo įrangą tiek mažuose biuruose, tiek dideliuose verslo centruose, padės pasirūpinti, kad tinklas veiktų maksimaliai efektyviai.

Kuo svarbi maršrutizatorių priežiūra?

Maršrutizatorius yra įrenginys, jungiantis du ar daugiau komutavimo tinklų arba potinklių. Jis atlieka dvi pagrindines funkcijas: valdo srautą tarp tinklų persiųsdamas duomenų paketus į numatytus IP adresus ir sudaro galimybę keliems įrenginiams naudoti tą patį interneto ryšį. Maršrutizatorius yra pasiekiamas visiems interneto vartotojams, todėl jo patikimumas turi būti stebimas ir testuojamas nuolatos. Tinkamos bazinės bei saugumo taisyklės užtikrina sklandžią tinklo veiklą bei taip pat padidina jo atsparumą išorinėms grėsmėms.

Kam reikalinga WiFi įrenginių priežiūra?

Bevielis tinklas šiandien yra neatsiejama biuro kasdienybės dalis: WiFi suteikia didesnį lankstumą keisti fizinę darbo vietą biure, o kompiuterinės darbo vietos tampa „švaresnės“ atsisakant kabelių. Tuo tarpu gamybinėse patalpose yra sudėtinga ar iš vis neįmanoma dirbti su nešiojama įranga, kuriai reikia ryšio kabelio. Dėl šios priežasties stabilus, lengvai pasiekiamas ir saugus ryšys yra svarbus bet kokio dydžio verslui. Tą užtikrina nuolatinė WiFi įrenginių priežiūra.

Mūsų prižiūrimi WiFi įrenginiai yra įtraukti į Baltnetos naudojamas stebėjimo platformas, tai leidžia nuolatos sekti tinklo apkrovas, įrangos pasiekiamumą bei kitus stabiliam ir saugiam ryšiui aktualius parametrus. Centralizuotas autentifikacijos ir žurnalinių įrašų valdymas bei įrenginių konfigūracijos saugojimas ir atstatymas garantuos patikimą bevielį ryšį.

Kuo svarbi ugniasienių priežiūra?

Ugniasienė, filtruojanti visą į įmonės vidinį tinklą ateinančią informaciją ir reguliuojanti duomenų paketų srautus, yra vienas svarbiausių įrankių, padedančių minimizuoti tinklui kylančias saugumo grėsmes. Tačiau norint pilnai išnaudoti visus jos teikiamus privalumus neužtenka tiesiog įsigyti sprendimą – ugniasienės efektyvumas daugiausiai priklauso nuo jos valdymo. Teisinga konfigūracija, reguliarūs atnaujinimai bei nuolatinis sukurtų taisyklių ir su ugniasiene naudojamų sprendimų monitoringas yra kritinės svarbos siekiant užtikrinti maksimalią tinklo apsaugą, kuri ypač aktuali taikant hibridinį darbo modelį ir norint pasiekti vidinį tinklą nuotolinių būdu.

Baltnetos specialistų komanda turi visas reikalingas kompetencijas pasirūpinti nepriekaištingai veikiančia ugniasiene, kuri garantuos įmonės vidinio tinklo saugumą.

Kokios yra SDN paslaugos naudos?

Kartu su Tinklo perimetro apsauga vUTM, SDN įranga apjungia įmonės nutolusius taškus ir ugniasienės taisykles įgalina įmonės padaliniuose. Išplėstas įmonės nutolusių taškų tinklo matomumas leidžia tiksliau atlikti pakeitimus bei vertinti duomenų perdavimo parametrus. Panaudojus SDN įrenginius eliminuojamas interneto tiekėjo įsitraukimas atliekant tinklo parametrų ar taisyklių pakeitimus, taip pat suteikiamas lankstumas keičiant darbo vietos lokaciją ar atidarant naują ofisą.

Kaip vyksta naujo įmonės padalinio prijungimas prie saugaus įmonės tinklo turint SDN priežiūros paslaugą?

Norint apjungti naują įmonės padalinį prie jau turimų, viskas ko reikia, tai pasirinkti interneto tipą ir tiekėją, o Baltnetos pateikta SDN įranga gebės akimirksniu prisijungti prie vUTM ir paveldės jau turimas įmonės tinklų nustatytas taisykles. Saugiai galėsite pasiekti svarbius įmonės duomenis jau tą pačią dieną.

Kaip atrodo paslaugos teikimo procesas?


Kaip atrodo paslaugos teikimo procesas?
Mumis pasitiki


Jurgis Adomavičius
Jurgis Adomavičius
Bunasta, įkūrėjas ir vadovas
Baltnetos DNR yra pasiūlyti klientui reikiamą sprendimą ir išspręsti susidariusią problemą greitai ir laiku. Džiaugiamės pasirinkę partneriu kompaniją, galinčią patenkinti visus su IT susijusius mūsų verslo poreikius ir padėti mums dirbti efektyviau.
Gediminas Vilčiauskas
Gediminas Vilčiauskas
NO-CV, įkūrėjas ir vadovas
Ieškojome patikimiausio sprendimo, kadangi IT infrastruktūra yra stuburas, kuriuo viskas paremta. Baltnetos reputacija, ilgalaikė sėkmės istorija ir nuolatinis tobulėjimas savo srityje buvo svarbūs aspektai apsisprendžiat bendradarbiauti.
Remigijus Mielinis
Remigijus Mielinis
Armila, CEO
Per pusmetį profesionali Baltnetos komanda išsprendė praktiškai visas mūsų IT ūkio problemas, su kuriomis kovojome ne vienus metus. Tai vienas iš labiausiai pasiteisinusių ir sėkmingiausių pastarųjų metų projektų. Tiesiog viskas veikia ir tiek....
Tadas Jasas
Tadas Jasas
Tele2 Lithuania, Billing & IT Manager

Savo IT partneriams keliame aukščiausius reikalavimus. Svarbu, jog partneriai spręstų ne tik techninius klausimus, bet ir kartu suprastų mūsų verslo procesus, jų svarbą,...

Edvardas Kučinskas
Edvardas Kučinskas
SB Lizingas, IT vadovas
SB Lizingas turi 50 darbuotojų skirtinguose Lietuvos miestuose. Šalyje paskelbus karantiną, visiems jiems per vieną dieną buvo sudaryta galimybė saugiai prisijungti prie įmonės sistemų nuotoliniu būdu. Baltneta atliko paslaugą greitai ir...
Apie specialistus

Rinkoje tinklo kompetencijos yra nišinės ir nedažna organizacija turi dedikuotą duomenų perdavimo infrastruktūros specialistą. Būdami vienu iš duomenų perdavimo sprendimų rinkos lyderių Lietuvoje, jūsų tinklo priežiūrai galime pasiūlyti dedikuotą specialistų komandą, kad kylančios bėdos būtų sprendžiamos operatyviai ir profesionaliai.Patirtis
Patirtis
Mūsų specialistai yra įgyvendinę kelis tūkstančius kompleksinių tinklo sprendimų bei prižiūri ir valdo daugiau nei 5000 tinklo įrenginių, todėl galite būti tikri, jog duomenų perdavimo tinklo infrastruktūros priežiūrą patikėjus mums jums bus pritaikyti geriausi sprendimai.
Kompleksiškumas
Kompleksiškumas
Mes turime net kelių skirtingų kompetencijų lygių duomenų perdavimo sprendimų priežiūrai dedikuotą ekspertų komandą, kuri per metus išsprendžia daugiau nei 20 tūkstančių klientų užklausų, budi naktimis ir, esant reikalui, gali pasitelkti kitų IT kompetencijų skyrius.
Proaktyvi veikla
Proaktyvi veikla
Mūsų specialistai įsipareigoja ne tik operatyviai reaguoti į užklausas, bet ir suprasdami duomenų perdavimo infrastruktūros stabilumo svarbą, sistemingai vykdyti proaktyvius sistemas optimizuojančius darbus, atlikti tinklo stebėseną ir analizę, patarti bei konsultuoti.
Profesionalumas
Profesionalumas
Mes nuolat investuojame į savo darbuotojų technines žinias, todėl jūsų tinklo sprendimais rūpinasi IT specialistai turintys tokius sertifikatus kaip: CCNP Enterprise, CCNP Professional Routing and Switching, CCDA Design, JNCIS-SP, JNCIS-ENT, JNCIS- EC, Sophos Certified Engineer ir kt.

Tinklo įrenginių nuoma ir sprendimai

Galime pasiūlyti įvairius tinklo sprendimus ir įrangos įrenginius nuomai. Dirbame su pasaulinių tinklo įrangos gamintojų Sophos, HPE, MikroTik, Cisco, Juniper, Ruckus, Ubiquiti, Cisco, HP Aruba įranga, bet, esant poreikiui, galime pasiūlyti ir kitų gamintojų produktus.

Įvertinsime jūsų poreikius ir parinksime geriausiu kainos ir kokybės santykiu pasižyminčią įrangą, kuri pateisintų jūsų lūkesčius bei leistų optimizuoti jūsų tinklą.filepicker block