Kontaktai

Duomenų bazių priežiūra

Prižiūrėdami kliento duomenų bazes mes stebime procesus, juos optimizuojame, analizuojame ir taisome klaidas, administruojame duomenų bazių operacijų žurnalo įrašus (angl. transaction log), stebime log bylų dydžius, atliekame atsargines duomenų bazių kopijas bei vykdome kitas užduotis, atsižvelgdami į kliento poreikius.

Siekdami užtikrinti stabilų duomenų bazių veikimą stebėsenos sistemos pagalba stebime daugybę greitaveikos, užklausų rodiklių parametrų ir jų pokyčius. Sistemoms, kurioms reikalingas nepertraukiamas duomenų bazių veikimas, diegiame ir prižiūrime active-active bei active-passive duomenų bazių klasterius. Arrow

Dirbame tiek su licencijuojamomis Microsoft SQL, Oracle, tiek ir su atviromis MySQL, Maria DB, PostgreSQL duomenų bazėmis. Arrow

Background
Gaukite daugiau informacijos
Įveskite savo kontaktinius duomenis, kuriais galėtume jus pasiekti ir suteikti daugiau informacijos apie paslaugą ir jos kainodarą.
Vienas ar daugiau laukelių turi klaidą. Pasitikrinkite ar viską užpildėte.
Sutinku, kad UAB „Baltnetos komunikacijos" tvarkytų mano pateiktus asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais. Sutinku, kad UAB „Baltnetos komunikacijos" mano pateiktus asmens duomenis saugotų tol, kol nepaprašysiu jų ištrinti.