Kontaktai

Cloudflare priežiūra

Padidinkite Jūsų interneto svetainės ar mobilios aplikacijos saugumą ir pasiekiamumą su Cloudflare!

Globalus Cloudflare tinklas ženkliai sumažins įvairių DDoS atakų ar nepageidaujamų robotų poveikį Jūsų svetainei ar mobiliai aplikacijai. Statinio svetainės turinio kešavimo, paveiksliukų optimizavimo įrankiai padidins Jūsų svetainės greitaveiką, lankytojai greičiau pasieks svetainę ir jos turinį.

Background
Apsauga nuo DDoS atakų

Apsauga nuo DDoS atakų

Cloudflare turinti daugiau nei 197 Tbps pralaidumo pasaulinį tinklą, kuris nuolat mokosi iš milijonų jame esančių vartotojų, apsaugo mobilias aplikacijas ir interneto svetaines nuo didžiausių ir sudėtingiausių DDoS atakų.

WAF

WAF

Cloudflare Enterprise lygio Web aplikacijų ugniasienė (WAF), kuri filtruoja ir stebi ateinantį į svetainę HTTP srautą, užkirs kelią dažniausiai pasitaikančioms grėsmėms, nieko nekeičiant jūsų dabartinėje infrastruktūroje.

Profesionali pagalba

Profesionali pagalba

Baltnetos sistemų administratoriai pasirūpins tinklo optimizavimo, WAF, apsaugos nuo DDoS atakų priemonių konfigūravimu, padės suvaldyti Jūsų svetainėje apsilankančių gerų ir blogų robotų įtaką.

Konsultacijos

Konsultacijos

Konsultacijos ir svetainės apsaugos sprendimų, naudojant Cloudflare įrankius ir taisyklių rinkinius, parinkimas bei įgyvendinimas padės sumažinti Jūsų svetainei ar mobiliai aplikacijai kylančias išorines grėsmes.

Globalus tinklas

Globalus tinklas

Cloudflare globalus 300 duomenų centrų tinklas, apimantis daugiau nei 100 šalių, absorbuoja atakas paskirstydamas jas geografiškai. Jeigu į jus yra nukreipiama DDoS ataka, Cloudflare pagalba per kelias minutes Jūsų aplikacija vėl bus pasiekiama.

Greitaveikos optimizavimas

Greitaveikos optimizavimas

Jūsų svetainės statinis turinys automatiškai gali būti talpinamas į Cloudflare spartinančią atmintinę (angl. Cache), todėl jūsų svetainę lankytojai iš viso pasaulio pasieks greičiau. Taip pat bus taupomi Jūsų procesoriaus ir RAM resursai.

Gaukite daugiau informacijos
Įveskite savo kontaktinius duomenis, kuriais galėtume jus pasiekti ir suteikti daugiau informacijos apie paslaugą ir jos kainodarą.
Vienas ar daugiau laukelių turi klaidą. Pasitikrinkite ar viską užpildėte.
Sutinku, kad UAB „Baltnetos komunikacijos" tvarkytų mano pateiktus asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais. Sutinku, kad UAB „Baltnetos komunikacijos" mano pateiktus asmens duomenis saugotų tol, kol nepaprašysiu jų ištrinti.