Klientų aptarnavimas: 8 700 800 88

Baltneta – perspektyvi ir nuolat auganti IT bendrovė, visada atvira iniciatyviems, naujovių bei pokyčių nebijantiems darbuotojams. Esame nuolat besimokanti savitos kultūros organizacija, kuri dirba ne tik su naujomis technologijomis, bet ir realizuoja šiuolaikinės vadybos principus atitinkančius modernios kompanijos standartus. 2016 m. Verslo žinių ir darbo skelbimų portalo cv.lt konkurse Geidžiamiausias darbdavys 2016 laimėjome geidžiamiausio darbdavio titulą mažų įmonių kategorijoje.

Pagrindinės mūsų organizacijos vertybės:

 • Darbuotojai. Tai didžiausia mūsų organizacijos vertybė bei sėkmės pagrindas. Mes siekiame savo darbuotojams užtikrinti kuo geresnę darbo aplinką bei realias karjeros galimybes. Dėl šios priežasties pasižymime itin maža darbuotojų kaita ir aukšta darbuotojų motyvacija. 
 • Komandinis darbas. Naudodami šiuolaikinės modernios kompanijos darbo organizavimo modelius, mes skatiname komandinį darbą bei horizontalią organizacijos struktūrą. 
 • Profesionalumas. Mes stengiamės, kad kiekvienas kompanijoje taptų aukščiausiu savo srities specialistu. Laikomasi politikos niekada nenustoti mokytis, dėl to rūpinamės pastoviu savo darbuotojų vystymu. 
 • Inovacijos. Nors dirbame su technologinėmis inovacijomis, esame itin atviri naujoms idėjoms, liečiančioms įvairias kitas sritis. 

Jeigu Jums artimos mūsų kompanijos vertybės bei tikite, kad įsijungę į mūsų komandą galėtumėte ne tik padidinti organizacijos vertę, bet ir pilnai realizuoti save, rašykite mums cv@balt.net.

 

Darbo pasiūlymai

   

  KLIENTŲ VADYBININKAS(-Ė)

  Darbo vieta: Vilnius

   

  Praktikos pasiūlymai

  PRAKTIKANTAS(-Ė) IT PRIEŽIŪROS SKYRIUJE

   Darbo vieta: Vilniuje