Kontaktai

Vinted iš Baltnetos nuomojasi pustrečio šimto serverių

2021.02.01

Vieną didžiausių duomenų centrų infrastruktūrų šalyje valdanti bendrovė Baltneta teiks dedikuotų serverių nuomos ir kolokacijos paslaugas didžiausiai Europoje internetinei naudotų mados prekių prekybos platformai Vinted. Pasirašytos 3 metų sutarties vertė siekia 1,5 mln. eurų.

„Vinted sėkmės istorija yra išskirtinė Europos mastu. Tai, kad ši bendrovė patiki savo infrastruktūra rūpintis šalyje veikiančioms įmonėms rodo, jog vietos duomenų centrų valdytojai niekuo nenusileidžia konkurentams užsienyje ir gali suteikti tarptautinio lygio paslaugas. Džiaugiamės, kad turėsime galimybę prisidėti prie svarbaus Vinted plėtros etapo“, – teigia bendrovės Baltnetos komunikacijos generalinis direktorius Modestas Ancius.

Vinted iš Baltnetos išsinuomos iš viso 246 serverius, kurių dalis bus įrengta Baltnetos duomenų centre, kur šiuo metu jau yra talpinama 370 Vinted serverių. Užbaigus projekto diegimo darbus Baltneta bus atsakinga už nepertraukiamą 450 serverių darbą.

Nauji techniniai pajėgumai Vinted padės kasdien aptarnauti daugiau vartotojų ir padidins atliekamų sandorių skaičių. Šiuo metu Vinted iš viso veikia 13-oje rinkų.

„Praėjusiais metais žengėme į naujas rinkas – Italiją, taip pat išsiplėtėme Nyderlanduose. Esame susitelkę į tai, kad mūsų didesnė nei 37 mln. vartotojų bendruomenė galėtų sklandžiai parduoti ir pirkti savo nebenaudojamus daiktus ir taip prikelti juos antram gyvenimui. Patikimai veikiantys ir saugūs techniniai sprendimai yra svarbi to dalis“, – sako Mantas Mikuckas, Vinted vykdomasis direktorius.

Baltnetos valdomas duomenų centras, kuriame bus įrengti Vinted serveriai, turi Uptime Institute Tier 3 Facility ir Tier 3 Design lygio sertifikatus, į jo plėtrą bendrovė 2019 m. investavo apie 3 mln. eurų. Šiame duomenų centre iš viso gali būti talpinama iki 4,4 tūkst. serverių.

Daugiau apie sandorį vz.lt: https://www.vz.lt/technologijos-mokslas/2021/02/01/vintedvisu-kiausiniu-vienoje-pintineje-nelaiko-sudare-15-mln-eur-sutarti-su-baltneta