Kontaktai

Debesų kompiuterijos lyderiai Lietuvoje

Esame didžiausia debesų kompiuterijos paslaugų tiekėja bei viena iš informacinių technologijų ir duomenų perdavimo sprendimų rinkos lyderių Lietuvoje. Veiklą pradėjome 1996 m.

Baltnetoje dirba daugiau nei 140 savo srities profesionalų, užtikrinančių sklandų paslaugų teikimą daugiau nei 5400 klientų Lietuvoje ir už jos ribų.


BackgroundTier 3 duomenų centrai
Tier 3 duomenų centrai
Valdome du aukščiausią duomenų saugumą užtikrinančius Tier 3 kategorijos duomenų centrus, kurių atitikimą kategorijai keliamiems reikalavimams patvirtino ir sertifikatą išdavė Uptime Institute. Tier 3 kategorijos duomenų centras... ...pasižymi dubliuota aktyvine įranga ir paskirstymo keliais: aušinimo vamzdynu, ryšio įvadu į pastatą bei elektros instaliacija. Tai reiškia, jog atliekant profilaktinius darbus nereikia išjungti duomenų centro, o paslaugų pateikiamumas siekia 99,982 proc.
Tier 3 duomenų centrai
...pasižymi dubliuota aktyvine įranga ir paskirstymo keliais: aušinimo vamzdynu, ryšio įvadu į pastatą bei elektros instaliacija. Tai reiškia, jog atliekant profilaktinius darbus nereikia išjungti duomenų centro, o paslaugų pateikiamumas siekia 99,982 proc.
Kompetencijos
Kompetencijos
Baltnetoje dirba daugiau nei 140 savo srities profesionalų. Iš jų daugiau nei pusė – IT specialistai, turintys tokius jų kompetenciją patvirtinančius sertifikatus kaip: Microsoft (MCSA, MCITP, MCTS, MCSE, MCP), VMware (VCAP – Data Center Administration, Data Center Design... ...VCP – Cloud, VCP – Data Center Virtualization, VSP, VTSP), Cisco (CCNA, CCNP), ITIL (Foundation, Intermediate OSA, Intermediate RCV), Cyberoam Certified Internetwork Professional, Red Hat Certified Engineer, PMP.
Kompetencijos
...VCP – Cloud, VCP – Data Center Virtualization, VSP, VTSP), Cisco (CCNA, CCNP), ITIL (Foundation, Intermediate OSA, Intermediate RCV), Cyberoam Certified Internetwork Professional, Red Hat Certified Engineer, PMP.
24/7/365
24/7/365
Techninio klientų aptarnavimo skyriaus specialistai konsultuoja ir sprendžia nesklandumus, susijusius su paslaugų teikimu, 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę, ištisus metus. Mes nuolat stebime jūsų paslaugų techninius parametrus, siekdami užtikrinti... ...nenutrūkstamą paslaugų veikimą. Dirbame efektyviai – vadovaujamės ISO standartais ir ITIL metodologija, bet nesislepiame už sistemų, skyrių ar vidinių darbo organizavimo procedūrų, norime padėti jums, net jeigu kilusi problema yra ne mūsų atsakomybės dalis.
24/7/365
...nenutrūkstamą paslaugų veikimą. Dirbame efektyviai – vadovaujamės ISO standartais ir ITIL metodologija, bet nesislepiame už sistemų, skyrių ar vidinių darbo organizavimo procedūrų, norime padėti jums, net jeigu kilusi problema yra ne mūsų atsakomybės dalis.
ISO 20000 ir ISO 27001
ISO 20000 ir ISO 27001
Baltneta yra sertifikuota IT paslaugų valdymo standartu ISO/IEC 20000 ir informacijos saugumo valdymo sistemos standartu ISO 27001. ISO/IEC 20000 yra pirmasis tarptautinis kokybės standartas, sukurtas specialiai IT paslaugų valdymui. Baltnetos turimas informacijos saugumo valdymo... ...sistemos standartas ISO 27001 apibrėžia, kaip paslaugų tiekėjas turi užtikrinti konfidencialumą, informacijos vientisumą, bei nuolatinį duomenų prieinamumą.
ISO 20000 ir ISO 27001
...sistemos standartas ISO 27001 apibrėžia, kaip paslaugų tiekėjas turi užtikrinti konfidencialumą, informacijos vientisumą, bei nuolatinį duomenų prieinamumą.

Betarpiškas klientų aptarnavimas

Techninio klientų aptarnavimo skyriaus specialistai konsultuoja ir sprendžia nesklandumus, susijusius su paslaugų teikimu, 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę, ištisus metus.

  • Mes nuolat stebime jūsų paslaugų techninius parametrus, siekdami užtikrinti nenutrūkstamą paslaugų veikimą.
  • Jums susidūrus su IT sutrikimais, mūsų užduotis – išspręsti juos kaip galima greičiau ir palaikyti ryšį su jumis iki patvirtinimo, jog problema išspręsta ir daugiau pagalbos nebereikia.
  • Dirbame efektyviai – vadovaujamės ISO standartais ir ITIL metodologija, bet nesislepiame už sistemų, skyrių ar vidinių darbo organizavimo procedūrų, norime padėti jums, net jeigu kilusi problema yra ne mūsų atsakomybės dalis.
  • Siekiame ne tik rasti problemos sprendimą, bet ir paaiškinti, kodėl ji kilo, bei patarti ką reikėtų daryti, norint išvengti tokių problemų ateityje.
  • Paslaugų sutrikimus, incidentus ar jums iškilusius klausimus priimame kaip iššūkį, verčiantį mus tobulėti ir įrodyti sau ir kitiems, kad mums frazės „taip negalima“, „taip neišeis padaryti“ – neegzistuoja.
filepicker block
Istorija

1996
1996
Kaune įkurta J. Sabaliausko individuali įmonė Baltneta. Pagrindinė įmonės veikla – bevielio interneto teikimas.
2004
2004
Baltnetos komunikacijos pristatė tarptautinių skambučių paslaugą InterCall.
2007
2007
Įrengtas aukštus saugumo reikalavimus atitinkantis pirmasis įmonės duomenų centras, kuriame galima saugoti iki 1500 serverių.
2008
2008
Bendrovė įsigijo kompaniją UAB MicroLink Lietuva ir tapo antra didžiausia interneto verslui tiekėja rinkoje.
2010
2010
Baltneta pradėjo teikti debesų kompiuterijos paslaugas.
2012
2012
Atidarytas antrasis įmonės duomenų centras. Pirmasis sertifikuotas Tier 3 duomenų centras Lietuvoje.
2015
2015
UAB Atea Baltic įsigijo 100 proc. UAB Baltnetos komunikacijos akcijų. Baltneta prisijungė prie Atea įmonių grupės.
2016
2016
Baltneta Verslo žinių ir darbo skelbimų portalo cv.lt konkurse laimėjo geidžiamiausio darbdavio titulą.
2018
2018
Įmonė suformavo didžiausią Internet Exchange mazgą Baltijos šalyse Balt-IX.
2019
2019
Atidarytas trečiasis duomenų centras su Tier 3 Design ir Tier 3 Facility sertifikatais.

Siekdama išlaikyti lyderio poziciją informacinių technologijų, duomenų perdavimo ir debesų kompiuterijos rinkoje Baltijos šalyse bei Lietuvoje, gerinti teikiamų paslaugų kokybę bei būti patrauklia darbuotojams, UAB „Baltnetos komunikacijos“ įgyvendina 36 mėnesių trukmės darbuotojų profesinių kompetencijų tobulinimo projektą.

2018 m. spalio 23 d. prasidėjęs projektas pavadinimu „UAB „Baltnetos komunikacijos“ darbuotojų profesinių kompetencijų tobulinimas“ siekia stiprinti darbuotojų specializuotas žinias ir įgūdžius informacinių technologijų, projektų valdymo, pardavimų srityse. Mokymai taip pat padės gilinti įmonės darbuotojų užsienio kalbų žinias, stiprinti kompetencijas personalo valdymo, technikos priežiūros ir teikiamų paslaugų kokybės tobulinimo srityse. Projekto vykdymo metu planuojama apmokyti 124 darbuotojus, suformuojant jiems naujus įgūdžius, padėsiančius operatyviau atlikti darbo funkcijas bei garantuoti aukštesnę paslaugų kokybę ir tokiu būdu išlaikyti lyderio pozicijas tarp informacinių technologijų paslaugas teikiančių įmonių Lietuvoje bei Baltijos šalyse. Organizuojami mokymai orientuoti būtent į praktinių situacijų sprendimą darbo vietoje ir yra tiesiogiai susiję su kasdienėmis darbo funkcijomis.

Projektas vykdomas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicinės programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ priemonės Nr. 09.4.3-ESFA-T-846 „Mokymai užsienio investuotojų darbuotojams“. Planuojama projekto veiklų pabaiga – 2021 m. spalio mėnuo.

Projektas yra iš dalies finansuojamas Europos socialinio fondo.

File