Klientų aptarnavimas: 8 700 800 88

Tellq

Naujos kartos skambučių centras šiuolaikiniam verslui

Virtualus skambučių centras Tellq – tai sistema, leidžianti operatyviai valdyti skambučių srautus, lengvai ir efektyviai vykdyti priimtų bei atliktų skambučių analizę, optimaliai išnaudoti žmogiškuosius resursus, gerinti klientų aptarnavimo kokybę bei didinti įmonės pelną taupant pagrindinius finansinius išteklius. Visi Tellq naudojami resursai yra debesyse ir pasiekiami per naršyklę. Viskas, ko reikia našiam klientų aptarnavimo specialisto darbui, tai – kompiuteris su internetu ir ausinės.

Sužinokite apie darbo su Tellq privalumus (1:57 min)
 Integralumas  Analitika  Draugiška darbo aplinka

Tellq sistema turi lankstų ir plačiai pritaikomą API (angl. Application Programming Interface), todėl yra nesunkiai integruojama su daugeliu CRM ir verslo valdymo sistemų.

Tellq leidžia matyti visus praleistus skambučius, sekti jų atskambinimo statistiką, reakcijos laiką bei kitus esminius darbo su skambučiais rodiklius.

100 % Tellq klientų pabrėžia lengvą bei patogų sistemos naudojimą. Keliais paspaudimais galėsite valdyti visą klientų aptarnavimo skyriaus veiklos darbą.

Klientų atsiliepimai

„Tellq – tai programa, kuri įgyvendino visus mano, kaip klientų aptarnavimo skyriaus vadovės, lūkesčius. Dabar labai paprasta valdyti klientų srautus, gerinti aptarnavimo kokybę ir turėti visus statistinius duomenis vienu mygtuko paspaudimu.“

Irena Zdanavičienė
„Membershop“ klientų aptarnavimo skyriaus vadovė

Tellq skambučių centro paslaugų planų detalizavimas

TelefonijaStandard Enterprise
Virtualus telefonas (įeinantys, išeinantys skambučiai, peradresavimas, užlaikymas)


Agentų užimtumo ir pertraukų valdymas
Išeinančių ir įeinančių pokalbių įrašymas
Valdymas
Agentų būsenos stebėjimas realiu laiku
Kontaktų duomenų bazė (vidinis CRM) su kontakto istorija, pokalbių komentarais, žymėmis ir įrašais
Skambučio užlaikymo Transfer funkcija
Atskambinimų Call-Back kūrimas ir valdymas


Skambučių inicijavimo Click to Call funkcionalumas
Integracija su CRM sistemomis 
API
Analitika
Pagrindinis analitinis darbalaukis online režimu (Dashboard)
Praleistų skambučių ir atskambintų skambučių ataskaitos
Agentų užimtumo ir pertraukų analitika
Agentų produktyvumo ataskaitos
Ataskaitos pagal individualų kliento poreikį
Gaukite pasiūlymą

Tellq skambučių centro papildomi moduliai

 

Super Teamleader

Organizuokite darbą efektyviau, naudodamiesi specializuota skambučių centro paskyra, skirta skambučių kampanijų kūrimui ir valdymui. Super Teamleader modulis leidžia deleguoti agentus ar jų grupes skirtingoms skambučių kampanijoms bei paskirti konkrečios kampanijos vadovą. Šis modulis sudarys galimybę matyti, su kuriomis linijomis ar kampanijomis dirba agentai, kokie darbo rezultatai ir kiti apskambinimo progreso analitiniai rodikliai.

SMS žinučių modulis

Norite po pokalbio su klientu nusiųsti jam priminimą ar svarbią informaciją? Padarykite tai pasinaudodami Tellq SMS moduliu, leidžiančiu paprastai ir greitai išsiųsti žinutę numatytam kontaktui prieš, per ar po skambučio per Tellq sistemą. Galima tekstą rinkti laisvai, atsižvelgiant į įvykusį pokalbį, arba pasinaudoti vienu iš Jūsų sukurtų SMS tekstų šablonų, integruotų Tellq sistemoje.


Callback Import

Valdykite įmonės agentų darbo krūvį bei didinkite jų našumą naudodami Callback Import modulį, skirtą kurti, valdyti ir vykdyti išeinančių skambučių kampanijas. Šis modulis su etikečių (angl. labels) pagalba leidžia iš specialiai paruošto standartizuoto Excel dokumento su kontaktais į Tellq importuoti klientų sąrašus, kuriuos vėliau galima skirstyti pagal skambučio tikslą (pardavimai, akcija, apklausa ir kt.), agentus ar kitą svarbią informaciją. Vadybininkas, pasirinkęs savo sąrašą gali vykdyti skambučius efektyviu  „click-to-call“ būdu, matyti sąrašo likutį ir automatiškai sugeneruotą darbo rezultatų ataskaitą.

VIP kontaktų modulis

Turite svarbių sutartinių įsipareigojimų? O galbūt nekantrių ir laukti nemėgstančių klientų? Leiskite pasijusti jiems svarbiais pasinaudodami Tellq VIP kontaktų moduliu. Šis funkcionalumas leidžia modifikuoti turimą kontaktų duomenų bazę ir priskirti tris skirtingos svarbos žymes klientams. Toks klientų suskaidymas į grupes VIP klientų skambučiams automatiškai suteikia prioritetą skambučių eilėje ir užtikrina, kad į jų skambučius bus atsiliepta kaip įmanoma greičiau.


Dedikuotas agentas

Kurkite asmeninius ryšius su klientais. Dedikuotų agentų modulis leidžia suskaidyti turimą klientų duomenų bazę ir kiekvienam iš klientų rankiniu arba automatiniu būdu priskirti asmeninį vadybininką. Klientui visada bendrauti su tuo pačiu vadybininku bus patogiau, o Jūsų įmonė kurs pastovumo, saugumo ir patikimumo įspūdį. Dedikuotas agentas atostogauja ar susirgo? Ne bėda – visa komunikacijos su klientu istorija yra matoma kontakto kortelėje ir gali būti pasiekiama kitų komandos narių, kurie lengvai pavaduos kolegą.