Klientų aptarnavimas: 8 700 800 88

800-oji linija

Jei Jums svarbu, kad klientai Jus pasiektų lengvai, nedvejodami ir nesirūpindami dėl pokalbio trukmės, lemiančios skambučio kainą, siūlome įsigyti 800-osios linijos numerį, už kurio įeinančius skambučius mokėsite Jūs, o klientai Jums skambins nemokamai – jiems nebus taikomas nei sujungimo mokestis, nei mokestis už prakalbėtą laiką.

Šios paslaugos klientams suteikiame galimybę valdyti skambučių srautus – esant poreikiui priimti skambučius tik iš tam tikro tinko, tik fiksuoto ar tik mobilaus ryšio, taip pat riboti skambučius iš piktnaudžiaujančių, nepageidaujamų numerių. Be to, kiekvieną mėnesį Jums bus pateikta sąskaita su detalia informacija apie gautų skambučių kiekį ir trukmę – galėsite įvertinti ir optimizuoti paslaugai skirtas išlaidas.

800-oji linija

700-oji linija

700-oji linija – geriausias sprendimas įmonėms, turinčioms padalinių keliuose miestuose ir norinčioms, kad klientai jas pasiektų vienu, reprezentatyviai atrodančiu numeriu. Be patrauklaus ir lengvai įsimenamo numerio 700-oji linija naudinga tuo, jog leidžia sutaupyti – įmonei nereikia kiekvienam padaliniui pirkti atskiro geografinio numerio, bet to, į visus, nesvarbu, kuriam padaliniui skirtus, skambučius gali atsiliepti vienas įmonės darbuotojas, taip išvengiant kelių žmonių trukdymo. Jūsų klientams skambučiai į 700-ąjį numerį kainuos tiek pat, kiek skambučiai į fiksuoto ryšio tinklą.

700-oji linija

Išskirtinių numerių paslaugų kainodara

800-oji linija 700-oji linija
Numerio pasirinkimo mokestis (be PVM) 113 Eur
29 Eur
Vienkartinis numerio mokestis (be PVM) 55 Eur
144 Eur
Numerio diegimo mokestis* (be PVM) 75 Eur
46 Eur
Abonentinis numerio mokestis (be PVM) 12 Eur/mėn.
12 Eur/mėn.
Įsigyti Išsirinkti numerį

* Pasirašius terminuotą 12 arba 24 mėnesių sutartį, numerio diegimo mokesčiui taikoma 100 % nuolaida.