Klientų aptarnavimas: 8 700 800 88

Virtualios IP telefonų stotelės (IP PBX)

Virtualios IP telefonų stotelės – alternatyva tradicinei telefonų stotelei arba IP PBX stotelei, leidžianti sutaupyti lėšas PBX įrangai įsigyti bei nesirūpinti šios įrangos priežiūra (saugumu, elektros sąnaudomis, įtampos svyravimais ir pan.) ir alokacija (papildomos vietos išskirimu, serverine, rozetėmis ir pan.). Plečiant įmonės IP telefoninį tinklą ir norint padidinti abonentų skaičių tokia stotelė nereikalauja papildomos įrangos ar licencijų, tai leidžia centralizuotai valdyti visą telefonijos tinklą išvengiant papildomų kaštų. Kliento patalpose nėra statoma jokia PBX įranga, jos funkciją atlieka Baltnetos tinkle esanti virtuali IP telefono ryšio stotelė.


 Dirbkite produktyviau  Nepraleiskite nei vieno skambučio  Taupykite

IP telefonija leidžia paspartinti darbą: įmonės viduje įgalina naudoti trumpąją numeraciją, IVR balso pranešimų sistemą, virtualų konferencijų kambarį.

Kokybišką bendravimą su klientais užtikrins tokios funkcijos kaip skambučio laukimas, skambučių peradresavimas, perėmimas bei nukreipimas.

Virtualios IP telefonų stotelės yra pigesnis sprendimas nei analoginės telefonų stotelės: investicijos į telefoninius tinklus, stoteles, įrangą ir aptarnavimą yra ženkliai mažesnės.

Virtualių IP stotelių planai

 Paslaugos planas Planas Mini
Planas 1
Planas 2
Maksimalus vidinių linijų kiekis 1 16 200
Funkcionalumas
Ypatingai pigūs tarptautiniai ir vietiniai skambučiai
Skambučių peradresavimas
Muzika laukimo metu
Skambučių išklotinių užsakymas ir peržiūra
Skambinančiojo numerio rodymas
Trumpoji numeracija
Skambučių sekos
Greitasis rinkimas
Gaukite pasiūlymą

Paslaugos savybės

 • Skambučių peradresavimas

  Skambučių peradresavimas

  Skambučių peradresavimo funkcija leidžia nukreipti skambutį į nurodytą telefono numerį esant konkrečioms sąlygoms.

 • Skambučių sekos

  Skambučių sekos

  Jei Jūs neatsiliepiate į skambutį tam tikrą laiko tarpą šis skambutis persiunčiamas kitam biuro darbuotojui. 

 • Skambučių išklotinės

  Skambučių išklotinės

  Kliento pageidavimu pateikiamos skambučių išklotinės padės paprasčiau planuoti telefonijai skirtas išlaidas.

 • Trumpoji numeracija

  Trumpoji numeracija

  Trumpoji numeracija leis įmonės viduje naudoti triženklius ar keturženklius numerius, kuriais galėsite pasiekti kolegas. 

 • Greitasis rinkimas

  Greitasis rinkimas

  Jei turite adresatus, su kuriais bendraujate itin dažnai, su IP telefonija galėsite juos pasiekti vienu mygtuko paspaudimu.

 • Muzika laukimo metu

  Muzika laukimo metu

  Nukreipiant arba užlaikant skambučius Jūsų pašnekovas girdės Jūsų pasirinktą muzikinio laukimo foną. 

Pokalbių planai

Itin patraukliais tarifais skambinkite į Lietuvos fiksuotus ir mobilaus ryšio tinklus be jokio sujungimo mokesčio ir sekundės apvalinimo tikslumu. Baltnetos tinkle pokalbiai neapmokestinami.

Tarptautinių pokalbių planai skirti daug į užsienį skambinantiems verslo klientams. Priklausomai nuo užsienio šalių, su kuriomis dažniausiai Jums tenka bendrauti, siūlome rinktis skirtingus planus į Baltijos, Europos ar NVS šalis. Pilnus pokalbių planus rasite čia.

Skambučiai į Baltijos šalis
Skambučiai į Europos šalis
Skambučiai į NVS šalis
Gaukite pasiūlymą

Papildomos paslaugos 

 Paslaugos planas Planas Mini
Planas 1
Planas 2
700-oji linija
800-oji linija
Užsienio šalies numeris
Konferencijų kambarys
Skambučių grupės
Interfax
Balso paštas
IVR balso pranešimų sistema
Pokalbių įrašymas ir peržiūra

 

 •  700-asis numeris

  Jei Jūsų verslas nėra įsikūręs viename mieste, užsisakykite 700-osios linijos numerį, į kurį skambučiai kainuos tiek pat kiek skambinant į fiksuotą tinklą.

 •  800-asis numeris

  Specialus numeris, už kurio įeinančius skambučius mokate Jūs, o klientai Jums skambina nemokamai. Kiekvieną mėnesį gausite sąskaitą su detalia informacija.

 •  Užsienio šalies numeris

  Pasiekite klientus užsienyje ir būkite patys jiems pasiekiami pasirinktos šalies numeriu. Numeriu galėsite naudotis staliniu ar mobiliuoju telefonu. 

 •  Pokalbių įrašymas ir peržiūra

  IP telefonija leidžia įrašyti dalies ar visų įmonės darbuotojų pokalbius telefonu. Darbuotojas funkciją gali aktyvuoti pats arba gali būti įrašomi visi pokalbiai.

 •  Balso paštas

  Balso pašto funkcija suteikia galimybę skambinančiajam palikti žinutę, jei į jo skambutį nebuvo atsiliepta po nustatyto signalų skaičiaus. 

 •  Skambučių grupės

  Skambučių grupių funkcija leidžia įmonės viduje sukurti darbuotojų grupes ir joms priskirti miesto numerį, kuriuo skambinant skamba tik tos grupės telefonai.

 • IVR balso pranešimų sistema

  Ši funkcija sumažina skambučių srautą, kuris pasiekia įmonės administratorę, bei efektyviai nukreipia skambinančiuosius pas reikiamus darbuotojus.

 •  Interfax

  Tai faksimilių siuntimo ir gavimo į el. paštą  paslauga. Su ja Jūsų telefono linija niekada nebus užimta, galėsite archyvuoti faksimiles el. būdu ir persiųsti jas el. paštu.

 •  Konferencijų kambarys

  Į specialų trumpąjį arba miesto numerį paskambinę vartotojai gali girdėti ir kalbėtis vieni su kitais vienu metu. Tuo pačiu metu gali kalbėtis net iki 10 pašnekovų.