Klientų aptarnavimas: 8 700 800 88

Virtualios IP telefonų stotelės (IP PBX)

Virtualios IP telefonų stotelės – alternatyva tradicinei telefonų stotelei arba IP PBX stotelei, leidžianti sutaupyti lėšas PBX įrangai įsigyti bei nesirūpinti šios įrangos priežiūra (saugumu, elektros sąnaudomis, įtampos svyravimais ir pan.) ir alokacija (papildomos vietos išskirimu, serverine, rozetėmis ir pan.). Plečiant įmonės IP telefoninį tinklą ir norint padidinti abonentų skaičių tokia stotelė nereikalauja papildomos įrangos ar licencijų, tai leidžia centralizuotai valdyti visą telefonijos tinklą išvengiant papildomų kaštų. Kliento patalpose nėra statoma jokia PBX įranga, jos funkciją atlieka Baltnetos tinkle esanti virtuali IP telefono ryšio stotelė.


 Dirbkite produktyviau  Nepraleiskite nei vieno skambučio  Taupykite

IP telefonija leidžia paspartinti darbą: įmonės viduje įgalina naudoti trumpąją numeraciją, IVR balso pranešimų sistemą, virtualų konferencijų kambarį.

Kokybišką bendravimą su klientais užtikrins tokios funkcijos kaip skambučio laukimas, skambučių peradresavimas, perėmimas bei nukreipimas.

Virtualios IP telefonų stotelės yra pigesnis sprendimas nei analoginės telefonų stotelės: investicijos į telefoninius tinklus, stoteles, įrangą ir aptarnavimą yra ženkliai mažesnės.

Virtualių IP stotelių planai

 Paslaugos planas Planas VoIP Mini
Planas VoIP 1
Planas VoIP 2
Maksimalus vidinių linijų kiekis 1 16 200
Funkcionalumas
Ypatingai pigūs tarptautiniai ir vietiniai skambučiai
Skambučių peradresavimas
Muzika laukimo metu
Skambučių išklotinių užsakymas ir peržiūra
Skambinančiojo numerio rodymas
Trumpoji numeracija
Skambučių sekos
Greitasis rinkimas
Gaukite pasiūlymą

Paslaugos savybės

 • Skambučių peradresavimas

  Skambučių peradresavimas

  Skambučių peradresavimo funkcija leidžia nukreipti skambutį į nurodytą telefono numerį esant konkrečioms sąlygoms.

 • Skambučių sekos

  Skambučių sekos

  Jei Jūs neatsiliepiate į skambutį tam tikrą laiko tarpą šis skambutis persiunčiamas kitam biuro darbuotojui. 

 • Skambučių išklotinės

  Skambučių išklotinės

  Kliento pageidavimu pateikiamos skambučių išklotinės padės paprasčiau planuoti telefonijai skirtas išlaidas.

 • Trumpoji numeracija

  Trumpoji numeracija

  Trumpoji numeracija leis įmonės viduje naudoti triženklius ar keturženklius numerius, kuriais galėsite pasiekti kolegas. 

 • Greitasis rinkimas

  Greitasis rinkimas

  Jei turite adresatus, su kuriais bendraujate itin dažnai, su IP telefonija galėsite juos pasiekti vienu mygtuko paspaudimu.

 • Muzika laukimo metu

  Muzika laukimo metu

  Nukreipiant arba užlaikant skambučius Jūsų pašnekovas girdės Jūsų pasirinktą muzikinio laukimo foną. 

Skambučiai į Lietuvos tinklus

Į visus Lietuvos fiksuoto bei mobilaus ryšio tinklus skambinkite itin patraukliais tarifais be jokio sujungimo mokesčio ir sekundės apvalinimo tikslumu. Baltnetos tinkle pokalbiai neapmokestinami.

Klientams, siekiantiems sutaupyti ir kontroliuoti savo išlaidas, paruošėme ypatingus vietinių pokalbių planus. Rinkitės vieną iš šešių minučių planų ir į visus Lietuvos fiksuoto bei mobilaus ryšio tinklus skambinkite nemokamai. Minutės tarp įmonės darbuotojų ir skambinant Baltnetos tinkle į planą nesiskaičiuoja – tarpusavyje bei mūsų tinkle galite kalbėti neribotai, tiek, kiek Jums reikia.

Skambučiai į Baltijos šalis
Skambučiai į Europos šalis
Skambučiai į NVS šalis
Skambučiai į Baltijos šalis
Skambučiai į Europos šalis
Skambučiai į NVS šalis
Gaukite pasiūlymą

Skambučiai į užsienio tinklus

Itin patrauklūs tarptautinių pokalbių planai skirti daug į užsienį skambinantiems verslo klientams. Priklausomai nuo užsienio šalių, su kuriomis dažniausiai Jums tenka bendrauti, siūlome rinktis skirtingus planus į Baltijos, Europos ar NVS šalis. Pilnus pokalbių planus rasite čia.

Skambučiai į Baltijos šalis
Skambučiai į Europos šalis
Skambučiai į NVS šalis
Gaukite pasiūlymą

Fiksuoto ryšio IP telefonijos numeracija

 • Duomenų centro ploto nuoma

  Fiksuoti ir mobilieji numeriai

  Pasirinkite Jūsų verslui tinkamiausius! Siūlome bet kurio Lietuvos miesto fiksuotus geografinius bei mobiliuosius numerius. Naudokitės  visais IP telefonijos privalumais.

  Plačiau
 • Serveriai ir debesų kompiuterija

  Užsienio šalių numeriai

  Sudarykite teisingą įspūdį užsienio partneriams bei klientams. Sumažinkite užsienyje įsikūrusių padalinių skambučių išlaidas. Galime pasiūlyti daugiau nei 76 užsienio šalių numerius.

  Plačiau
 • Elektroninio pašto sprendimai

  Trumpieji numeriai

  Rinkitės iš keturženklių ar penkiaženklių numerių. Tokią numeraciją ypač lengva įsiminti, todėl ne tik atpiginsite masinę komunikaciją, bet ir sulauksite daugiau klientų užsakymų.

  Plačiau
 • Duomenų apsaugos sprendimai

  700-oji linija

  Būkite reprezentatyvūs. 700-oji linija – geriausias sprendimas įmonėms, turinčioms padalinių keliuose miestuose ir norinčioms, kad klientai jas pasiektų vienu paslaugų numeriu.

  Plačiau
 • Sistemų priežiūra

  800-oji linija

  Sudarykite galimybę savo klientams Jus pasiekti be papildomų išlaidų – įsigykite 800-osios linijos numerį. Šio numerio įeinančius skambučius apmokėsite Jūs patys.

  Plačiau
 • Svetainių talpinimas

  900-oji linija

  Išnaudokite visas pardavimų galimybes! 900-osios linijos paslauga, tai – puikus įrankis, skirtas parduoti įmonės informaciją ar konsultacijas telefonu didesniu nei įprasta tarifu.

  Plačiau

Papildomos fiksuoto ryšio IP telefonijos paslaugos 

 Paslaugos planas Planas VoIP Mini
Planas VoIP 1
Planas VoIP 2
700-oji linija
800-oji linija
Užsienio šalies numeris
Konferencijų kambarys
Skambučių grupės
Interfax
Balso paštas
IVR balso pranešimų sistema
Pokalbių įrašymas ir peržiūra

 

 •  Pokalbių įrašymas ir peržiūra

  IP telefonija leidžia įrašyti dalies ar visų įmonės darbuotojų pokalbius telefonu. Darbuotojas funkciją gali aktyvuoti pats arba gali būti įrašomi visi pokalbiai.

 •  Balso paštas

  Balso pašto funkcija suteikia galimybę skambinančiajam palikti žinutę, jei į jo skambutį nebuvo atsiliepta po nustatyto signalų skaičiaus. 

 •  Skambučių grupės

  Skambučių grupių funkcija leidžia įmonės viduje sukurti darbuotojų grupes ir joms priskirti miesto numerį, kuriuo skambinant skamba tik tos grupės telefonai.

 • IVR balso pranešimų sistema

  Ši funkcija sumažina skambučių srautą, kuris pasiekia įmonės administratorę, bei efektyviai nukreipia skambinančiuosius pas reikiamus darbuotojus.

 •  Interfax

  Tai faksimilių siuntimo ir gavimo į el. paštą  paslauga. Su ja Jūsų telefono linija niekada nebus užimta, galėsite archyvuoti faksimiles el. būdu ir persiųsti jas el. paštu.

 •  Konferencijų kambarys

  Į specialų trumpąjį arba miesto numerį paskambinę vartotojai gali girdėti ir kalbėtis vieni su kitais vienu metu. Tuo pačiu metu gali kalbėtis net iki 10 pašnekovų. 

IP telefonai

IP telefonaiPanasonic IP KX-TGP600
Cisco SPA303G
Cisco SPA502G
Cisco SPA504G
Cisco IP Phone 8851

Ekranas Spalvotas apšviestas ekranas Vienspalvis neapšviestas ekranas Vienspalvis apšviestas ekranas Vienspalvis apšviestas ekranas Spalvotas apšviestas ekranas
Papildomi mygtukai

4 programavimo mygtukai 

4 programavimo mygtukai
5 programavimo mygtukai
Audio Full Duplex garsiakalbis, laisvų rankų lizdas
Cisco HD Voice, Full Duplex garsiakalbis, laisvų rankų lizdas
Cisco HD Voice, Full Duplex garsiakalbis, laisvų rankų lizdas
Cisco HD Voice, Full Duplex garsiakalbis, laisvų rankų lizdas
Cisco HD Voice, Full Duplex garsiakalbis, laisvų rankų lizdas
Katalogai
Praleistų, išeinančių ir įeinančių skambučių istorija, įmonės ir asmeninis katalogai Praleistų, išeinančių ir įeinančių skambučių istorija, įmonės ir asmeninis katalogai Praleistų, išeinančių ir įeinančių skambučių istorija, įmonės ir asmeninis katalogai Praleistų, išeinančių ir įeinančių skambučių istorija, įmonės ir asmeninis katalogai Praleistų, išeinančių ir įeinančių skambučių istorija, įmonės ir asmeninis katalogai
Paveikslėlių peržiūra
Muzikinis grotuvas
Maitinimas per Ethernet
Bluetooth
Wireless (Wi-Fi)