Klientų aptarnavimas: 8 700 800 88

Microsoft Azure vartotojų tapatybės ir prieigos valdymas

Microsoft Azure tapatybės ir prieigos valdymo sprendimai leidžia sustiprinti prisijungimo prie sistemų apsaugą, tam naudojant kelių lygių autentifikavimą ir sąlyginės prieigos politikas, pavyzdžiui, vartotojas jungdamasis iš namų turi įvesti antrąjį slaptažodį arba yra nustatyta sąlyga, kad prisijungimas prie sistemų yra galimas tik iš Lietuvos. Pažangi saugumo ataskaita padeda įdentifikuoti įtartinas operacijas ir apsisaugoti nuo kibernetinių atakų. Azure Active Directory Premium garantuoja saugų prisijungimą prie debesies (SaaS) ir žiniatinklio aplikacijų.

Azure tapatybės ir prieigos valdymo galimybės

 

 Paprastas valdymas  Patogumas  Savitarna

Centralizuotas vartotojų prieigos valdymas taupo laiką ir didina saugumą. Prieigos prie aplikacijų valdymas yra paremtas kelių lygių autentifikavimu tiek vietinėms, tiek debesies programoms.

Bendroji prisijungimo prieiga (angl. Single Sign-On) leidžia apjungti slaptažodžius, todėl jungiantis prie skirtingų aplikacijų nebereikia įvedinėti skirtingų slaptažodžių – užtenka vieno, kuriuo jungiatės prie kompiuterio.

Savitarnos įrankiai didina vartotojų produktyvumą. Pavyzdžiui, vartotojas gali savarankiškai pasikeisti slaptažodį – naujasis slaptažodis gaunamas el. paštu, SMS žinute ar skambučiu.