Klientų aptarnavimas: 8 700 800 88

Dedikuotų serverių nuoma

Maksimali kontrolė ir garantuotas našumas

Dedikuotų serverių nuomos paslauga suteikia galimybę naudotis naujausios kartos Dell serveriais išvengiant didelių pradinių investicijų. Paslaugą sudaro serverio nuoma, serverio talpinimas Tier 3 duomenų centre, aušinimas ir elektra, interneto ryšys, nuotolinis serverio valdymas (IP KVM).

Kartu su serveriu galite išsinuomoti Microsoft licencijas, užsisakyti rezervines duomenų kopijas, serverio stebėseną, operacinės sistemos priežiūrą, tinklo perimetro apsaugą.

Susipažinkite su mūsų duomenų centru (3:35 min)

 

 Paruošimas per 4 val.  1 val. atsarginių dalių garantija  Rezerviniai IaaS resursai

Užsisakę bet kurį dedikuoto serverio planą, galėsite pradėti juo naudotis jau po 4 darbo valandų.

Įvykus disko, maitinimo bloko ar kitos dalies gedimui, ji bus pakeista veikiančia dalimi ne ilgiau nei per 1 darbo valandą.

Jei sugestų lengvai nepakeičiamos dalys ir serverio remontas užtruktų ilgiau nei 1 val., Jums bus suteikti laikini IaaS resursai.

Paslaugos savybės

 • Serverių patikimumas

  Patikimumas

  Paslaugai teikti naudojami tik nauji Dell serveriai, pasižymintys ne tik dideliu pajėgumu, bet ir aukštu patikimumu. Serveriai talpinami Tier 3 duomenų centre.

 • Serverių plečiamumas

  Plečiamumas

  Turėdami bet kokį dedikuoto serverio planą galėsite užsisakyti papildomos RAM atminties ar papildomų kietųjų diskų, keisti kitus paslaugos parametrus.

 • Serverių priežiūra

  Priežiūra

  Profesionalūs administratoriai užtikrins stabilų serverio veikimą ir detalių keitimą, esant poreikiui pateiks pakaitinę įrangą, jei sugestų kažkuri Jūsų serverio komponentė.

 • Serverių virtualizacija

  Paruošti virtualizacijai

  Dėl galingų procesorių ir didelės operatyvinės atminties plėtimo galimybių dedikuoti serveriai puikiai tiks privataus debesies diegimui.

 • Serveriai paruošti darbui

  Paruošti darbui

  Serveriai nuomojami pilnai paruošti darbui – su įdiegta nuotolinio valdymo prieiga, prijungti prie ryšio kanalo. Klientui belieka pasirūpinti programomis.

 • Papildomos paslaugos

  Papildomos paslaugos

  Su dedikuotais serveriais Jūs galėsite papildomai išsinuomoti Windows licencijas, užsisakyti rezervinių kopijų, monitoringo, OS priežiūros ir kt. paslaugas.