Klientų aptarnavimas: 8 700 800 88

Baltnetos SIEMaaS

SIEM (angl. Security Information and Events Management) – sparčiai populiarėjantis IT saugumo sprendimas, suteikiantis galimybę verslui proaktyviai kovoti su grėsmėmis, kurių neaptinka kitos sistemos. Sprendimui naudojami įrankiai realiu laiku renka įmonės vidinio tinklo žurnalinius įrašus (angl. logs), juos analizuoja ir, užfiksavę anomalijas ar potencialią grėsmę IT saugumui, siunčia įspėjimą konkretiems už įmonės kibernetinį saugumą atsakingiems asmenims.

SIEM sprendimai dažniausiai yra brangūs, tinkamai juo sukonfigūruoti – gana sudėtinga, o priežiūra ir valdymas reikalauja specialių inžinierių IT saugumo kompetencijų, todėl mes siūlome naudotis SIEM sprendimu kaip paslauga. Jums pasirinkus Baltnetos SIEMaaS, mūsų sistemų specialistai įdiegs reikalingą programinę įrangą, atliks visus konfigūravimo darbus, prižiūrės, kad sprendimas veiktų korektiškai, bei atliks šios paslaugos atnaujinimus.


BDAR ir Kibernetinio saugumo įstatymas Efektyvus veikimas Kaina

Baltnetos SIEMaaS leis įgyvendinti BDAR ir Kibernetinio saugumo įstatymo reikalavimus, pagal kuriuos įmonės privalo rinkti ir saugoti žurnalinius įrašus.

Tinkamai aprašytos paslaugos taisyklės rinks tik tuos įrašus, kurie yra svarbūs, todėl negausite nuolatinio laiškų srauto  su nereikšmingais įspėjimais.

SIEM sprendimai yra labai brangūs, todėl ši paslauga, nors ir aktuali, bet dažnai neįperkama. Baltnetos SIEMaaS sprendimas yra prieinamas kiekvienai įmonei.

Gaukite pasiūlymą