Klientų aptarnavimas: 8 700 800 88

Kai toleruotinas duomenų praradimas RPO 24 val. ir duomenų atstatymas RTO 24-48 val.,
rinkitės Veeam Cloud Connect paslaugą

 

Baltnetos Veeam Cloud Connect – išorinių duomenų kopijų sprendimas, skirtas įmonėms, siekiančioms greitai ir be investicijų į nuosavą infrastruktūrą patobulinti savo atsarginių kopijų, replikavimo ir avarinio atkūrimo strategiją.

Veeam Cloud Connect leidžia paprastai išsaugoti duomenų kopijas geografiškai nutolusioje saugykloje ir, esant reikalui, atstatyti duomenis iš bet kurios atsarginės kopijos. Tai reiškia, jog net ir praradę lokaliai saugomas duomenų kopijas, galėsite būti ramūs dėl Jūsų verslo tęstinumo, nes turėsite galimybę atkurti kritinės svarbos virtualius serverius.

 Sutaupykite  Valdykite  Būkite visiškai ramūs

Išvenkite išlaidų nuosavos nutolusios infrastruktūros kūrimui – Jums kainuos tik Veeam licencija (jei jos dar neturite) ir kopijų užimama vieta.

Atlikti nutolusias atsargines duomenų kopijas, jas valdyti ir atstatyti duomenis galėsite patys, naudodamiesi Veeam valdymo konsole.

Su Veeam Cloud Connect paslauga Jūs turėsite papildomą garantiją, kad Jūsų duomenų kopijos yra saugios Baltnetos Tier3 duomenų centre.

Veeam Cloud Connect planai

 

Kaip veikia sprendimas

  •  Paslaugos diegimas

    Jūsų Veeam valdymo konsolėje pridedamas Paslaugų tiekėjas ir suvedami prisijungimo prie nutolusios atsarginių kopijų saugyklos duomenys. 

  •  Atsarginių kopijų atlikimas

    Jūsų duomenys saugiai kopijuojami į Baltnetos Cloud. Atsarginių kopijų atlikimas, stebėjimas vykdomas iš Jūsų Veeam valdymo konsolės.

  •  Duomenų atstatymas

    Naudodamiesi Veeam valdymo konsole galite paprastai atstatyti duomenis į norimą vietą iš bet kurios Jūsų sukurtos atsarginės duomenų kopijos.