Klientų aptarnavimas: 8 700 800 88

Hadoop kaip paslauga

Didieji duomenys (angl. Big Data) paprastai apibūdinami vadinamuoju „3V“: volume (liet. apimtis), velocity (liet. greitis) ir variety (liet. įvairovė). Tai sprendimai, skirti įvairių duomenų tipų, saugomų skirtingose programinėse platformose ir paskirstytose informacijos sistemose, surinkimui ir analizei.

Apache Hadoop – populiariausia, patikima ir lengvai plečiama didelių duomenų kiekių saugojimui ir apdorojimui skirta platforma, naudojanti paprastus programavimo modelius. Hadoop padės apdoroti didelius duomenų rinkinius greičiau nei naudojantis tradiciniais metodais, o galimybė patogiau ir efektyviau kaupti ir analizuoti informaciją leis sutaupyti laiko ir išlaidų bei padės greičiau priimti verslui naudingus sprendimus.


Didelės apimties duomenų saugojimas Jūsų poreikius atitinkantis sprendimas Integruokite su Jūsų aplikacijomis

Ne visada galima prognozuoti, kuri duomenų dalis bus reikalinga analizei ateityje – ekonomiškai efektyvi ir lengvai plečiama platforma leis saugoti didelio laikotarpio duomenis ir padaryti gilesnes įžvalgas, kurių galėjo nepastebėti Jūsų konkurentai.

Optimalios architektūros ir platformos, atitinkančios Jūsų verslo poreikius, parinkimas. Hadoop MapReduce, Apache Spark, Hive, Pig ir kitos technologijos, leidžiančios greičiau analizuoti duomenis ir padedančios Jūsų verslo vystymui.

Platforma integruojama su Jūsų turimomis aplikacijomis ir duomenų saugojimo sistemomis. Apache Hadoop suteiks galimybę apdoroti ne tik struktūrizuotus, bet ir įvairius papildomus duomenis, gaunamus iš sensorių, soc. tinklų, video kamerų ir pan.

Gaukite pasiūlymą