Klientų aptarnavimas: 8 700 800 88

2014.03.19

„Baltnetos komunikacijos“ įsigijo IT paslaugų bendrovę „8K“

UAB „Baltnetos komunikacijos“ iš AB „Ogmios centras“ įsigijo 100 proc. IT paslaugų bendrovės „8K“ akcijų. UAB „8K“ bus prijungta prie UAB „Baltnetos komunikacijų“, kuri perims visus įmonės įsipareigojimus.

„8K“ yra AB „Ogmios centro“ dukterinė bendrovė, teikianti IT infrastruktūros, telekomunikacijų infrastruktūros bei elektroninių saugumo sistemų kūrimo, vystymo ir valdymo paslaugas. „Baltnetos komunikacijos“ perims „8K“ vykdytus interneto ryšio ir telefonijos tinklo priežiūros darbus. Taip pat – kompiuterių, gaisrinės signalizacijos tinklų ir apsaugos signalizacijos tinklų priežiūros bei įrangos ir kompiuterių perpardavimo paslaugas.

„Šiuo sandoriu tęsiame rinkos konsolidaciją ir stipriname savo poziciją ryšio, telefonijos bei IT priežiūros paslaugų rinkoje. „8K“ įsigijimas praplės mūsų teikiamų paslaugų portfelį apsaugos ir gaisrinės signalizacijos sistemų priežiūros paslaugomis, tai leis tam tikriems mūsų klientų segmentams pasiūlyti dar didesnį paslaugų paketą“, – teigia UAB „Baltnetos komunikacijos“ Klientų aptarnavimo skyriaus vadovas Aurimas Verbickas.

Šių metų vasarį UAB „Baltnetos komunikacijos“ taip pat perėmė telefonijos paslaugų teikimą telekomunikacijų operatoriaus „Solocom“ klientams, taip įsitvirtindama didžiausios alternatyvių viešųjų fiksuotojo telefono ryšio paslaugų teikėjos pozicijoje.