Klientų aptarnavimas: 8 700 800 88

2011.07.29

Atimta sistemų administratorių varškė, skelbiamos skubios paieškos

Paskutinį liepos penktadienį, kuomet turėtų būti minima sistemų administratorių diena, šventę sugadino vagys, nugvelbę administratoriams UAB „Baltnetos komunikacijų" dovanotą varškę. Krovinys dingo pakelėje tarp Šiaurės Lietuvoje įsikūrusios pieninės ir Vilniaus, vairuotojas kaltina prasidėjusio varškės judėjimo dalyvius.

„Norėjome pasveiktini sistemų administratorius su sistemų administratorių profesine švente (angl. sysadmin appreciation day) ir šia proga padovanoti varškės, kuri visapusiškai gerina sistemų administratorių smegenų veiklą, suteikdama joms kalcio. Deja, šįryt varškę kažkas pavogė, ją betransportuojant iš Šiaurės Lietuvoje esančio miesto pieninės", - teigia Audrius Žemgulis, UAB „Baltnetos komunikacijų" technikos direktorius.

Visi sistemų administratoriai kviečiami kovoti už savo teisę į varškę ir atimti ją iš uzurpatorių. 13.00 val. skelbiama paieškų pradžia. Jei UAB „Baltnetos komunikacijos" ras grobikų slaptavietės pėdsakų pirmiau nei sistemų administratoriai - šią informacija pateiks internetinėje svetainėje balt.net. Žadama, kad tas, kuris pirmasis suras įkaite tapusią varškę, bus apdovanotas ir pagerbtas tarp visų sistemų administratorių.

„Vertiname Jūsų triūsą ir pasiaukojimą tam, kad mūsų pasaulis būtų patogus ir prieinamas visus metus - ši diena skirta Jums. Tikimės visų sistemų administratorių palaikymo atgaunant varškę, kuri jiems priklauso. Kuo didesnė kariauna, tuo didesnė tikimybė atgauti varškę", - tikina A. Žemgulis ir pažymi nesitikėjęs, kad dėl kilusio ažiotažo nukentės ir administratoriams dovanų skirta varškė.

Lietuvoje varškės atėmimų ir grobimų ažiotažas kilo po to, kai į populiariosios grupės „Antis" koncertą Vilniaus Mokytojų namų kiemelyje rašytoja ir žurnalistė Zita Čepaitė pateko tik išmetusi į šiukšlių dėžę grūdėtosios varškės indelį, kurį rankinėje nešėsi pusryčiams. Mat kavinė-baras „Vasaros terasa" yra kategoriškai uždraudusi įsinešti kokio nors maisto ar gėrimo.

„Baltnetos komunikacijos" operatyviai informuos, kaip sistemų administratoriams seksis ginti savo teises ir atkovoti dingusią varškę.