Klientų aptarnavimas: 8 700 800 88

2010.01.28

„Baltnetos komunikacijų“ apyvarta per praėjusius metus išaugo trečdaliu

Kompleksinius informacinių technologijų (IT) ir duomenų perdavimo sprendimus verslui teikiančios bendrovės „Baltnetos komunikacijos“ apyvarta per praėjusius 2009 metus pasiekė 24,2 mln. litų. Tai yra 34 proc. daugiau nei 2008-aisiais, kai šis rodiklis buvo 18,1 mln. litų. Bendrovė „Baltnetos komunikacijos“ yra viena didžiausių šalyje duomenų perdavimo paslaugų teikėjų verslui, užimanti 15 proc. šios rinkos.

„Praėjusieji metai Lietuvos verslui tapo išbandymų ir permainų laikotarpiu – daugelio įmonių pajamos sumažėjo, dalis jų buvo priverstos nutraukti ar sustabdyti savo veiklą. Tad tiek mums, tiek ir kitoms įmonėms praėjusieji metai buvo tikras išbandymas. Turėjome pasistengti, kad pasiektume dabartinį rezultatą, todėl teko keisti savo veiklos procesus, persiorientuoti ir prisitaikyti prie pasikeitusių klientų poreikių. Labai vertiname, kad mūsų pastangos bei veiklos strategija pasiteisino ir tokiomis nelengvomis visai rinkai sąlygomis pavyko ne tik stabiliai išsilaikyti, bet ir trečdaliu padidinti apyvartą“, – teigia įmonės „Baltnetos komunikacijos“ generalinis direktorius Mindaugas Pranskevičius.

Pasak M. Pranskevičiaus, labiausiai bendrovės augimą lėmė tai, kad „Baltnetos komunikacijos” šiuo ekonominės recesijos laikotarpiu verslui pasiūlė sprendimus, mažinančius IT išlaidas bei padedančius optimizuoti veiklą.

Bendrovės apyvartos augimui nedidelės įtakos turėjo ir praėjusių metų liepą perimtas Estijos telekomunikacijų bendrovės „Norby Telecom“ fiksuotos telefonijos ryšio verslas Lietuvoje. Pastarajai įmonei dėl ekonominės situacijos nepavykus pritraukti papildomų investicijų verslo plėtrai, ji nusprendė pasitraukti iš Lietuvos rinkos. „Baltnetos komunikacijos“ perėmė visus šios bendrovės su paslaugų teikimu susijusius įsipareigojimus.

Praėjusiais metais sparčiausiai augo bendrovės fiksuotos telefonijos, optinio ryšio ir duomenų centro paslaugos.

„Šiais metais svarbiausi mūsų bendrovės strateginiai tikslai yra pozicijų IT rinkoje sustiprinimas, veiklos plėtra bei esamų IT paslaugų tobulinimas“, – teigia bendrovės „Baltnetos komunikacijos“ generalinis direktorius.