Klientų aptarnavimas: 8 700 800 88

2010.11.30

Baltneta - Sostinės Krepšinio Mokyklos rėmėja

Viena pažangiausių duomenų perdavimo ir IT sprendimo paslaugas teikiančių įmonių Lietuvoje - UAB "Baltnetos komunikacijos" tapo Sostinės krepšinio mokyklos rėmėja. Kompanija bus pagrindinė mažųjų krepšininkų komandos "SKM-1999" rėmėja.

"UAB "Baltnetos komunikacijos" sutiko remti Sostinės krepšinio mokyklą, nes ši mokykla ugdo jaunuosius čempionus, krepšinio treniruotėmis vaikus ima dominti nuo pat darželio. Mes norime prisidėti prie jaunosios kartos ugdymo ir ateities pasaulio kūrimo", - sakė UAB "Baltnetos komunikacijos" komercijos direktorius Darius Korys.

UAB "Baltnetos komunikacijos" taip pat remia kultūros atstovus ir siekia puoselėti kultūrines vertybes. Kompanija tikisi, kad bendradarbiavimas su Sostinės krepšinio mokykla bus ilgalaikis.

Sostinės krepšinio mokyklos vadovai džiaugiasi, kad į rėmėjų gretas įsiliejo sparčiai besiplečianti įmonė ir tikisi, kad UAB "Baltnetos komunikacijos" remiama komanda iškovos daug pergalių.

"Mes labai laimingi, kad tokia žinoma IT bendrovė nusprendė investuoti į jaunimą ir entuziastingai prisidėjo prie mūsų kilnaus tikslo, ugdyti Vilniaus jaunimą. UAB "Baltnetos komunikacijos" parama mums labai svarbi, - sakė Sostinės krepšinio mokyklos direktorius Andrius Jančiauskas. - Tikiuosi, kad "SKM-1999-BALTNETOS" komanda nenuvils ir džiugins gražiu žaidimu".

1999 metais gimusių vaikinų komanda, kurią treniruoja Mindaugas Noreika, šiemet debiutuos Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) "Pirmojo iššūkio" varžybose.