Klientų aptarnavimas: 8 700 800 88

2009.06.30

„Baltnetos komunikacijos“ perėmė „Norby Telecom“ lietuvišką verslą

Kompleksinius IT ir duomenų perdavimo sprendimus teikianti bendrovė „Baltnetos komunikacijos“, toliau sėkmingai vykdo ilgalaikę plėtros strategiją ir didina savo užimamą IP telefonijos rinkos dalį. Nuo š.m. liepos 1 d. „Baltnetos komunikacijos“ perima visą Estijos telekomunikacijų bendrovės „Norby Telecom“ lietuvišką fiksuotos telefonijos ryšio verslą, kai pastarajai dėl ekonominės situacijos nepavyko pritraukti papildomų investicijų verslo plėtrai ir ji nusprendė pasitraukti iš Lietuvos rinkos.

„Norby Telecom“ įsigijimas yra ilgalaikės mūsų plėtros dalis, kurios tikslas – nuolat didinti užimamą rinkos dalį, o klientams siūlyti itin aukštos kokybės paslaugas“, – teigia bendrovės „Baltnetos komunikacijos“ generalinis direktorius Mindaugas Pranskevičius.

Po kompanijų susijungimo „Baltnetos komunikacijos“ perims visus „Norby Telecom“ paslaugų teikimo įsipareigojimus. Į bendrovę „Baltnetos komunikacijos“ pereina dirbti ir visas pagrindinis „Norby Telecom“ personalas.

Tai ne pirmas bendrovės „Baltnetos komunikacijos“ įsigijimas, siejamas su „Norby“ vardu. Praėjusių metų liepos mėnesį „Baltnetos komunikacijos“ įsigijo UAB „Norby Networks“. Ši įmonė anksčiau buvo žinoma kaip „MicroLink Lietuva“.