Techninė pagalba: pagalba@balt.net, 8 700 800 88

Baltneta – Atea grupės dalis

2015 m. pradžioje 100 proc. UAB Baltnetos komunikacijos akcijų įsigijo pirmaujanti IT infrastruktūros sprendimų teikėja visose Šiaurės ir Baltijos šalyse Atea grupės. Atea akcijos yra kotiruojamos Oslo vertybinių popierių biržoje, o grupės apyvarta sudaro apie 3 mlrd. Eurų. Grupėje dirba apie 6 800 specialistų, kurie aptarnauja 23 000 klientų visoje Šiaurės Europoje. Visi grupės specialistai kartu turi per 7 500 techninių sertifikatų, kurie grupės įmonių klientams leidžia pasiūlyti profesionalias ir įvairiapusiškas paslaugas bei sprendimus.


Ieškant verslo partnerių organizacijos tikisi, kad jie bus patikimi, pajėgūs suteikti tokias paslaugas, kokių reikalauja verslas, bei savo srities profesionalai. Mes įsipareigojame savo klientams teikti aukščiausio kokybės lygio paslaugas bei vadovautis taisykle, jog mūsų klientas – mūsų partneris visam gyvenimui. Tam, kad taptume patikimu Jūsų verslo partneriu, mes nuolat investuojame į paslaugų teikimo infrastruktūrą ir kompetencijas.

TierIII duomenų centras

Baltneta valdo aukščiausią duomenų saugumą užtikrinantį Tier 3 kategorijos duomenų centrą, kurio atitikimą kategorijai keliamiems reikalavimams patvirtino ir sertifikatą išdavė Uptime Institute.

Tier 3 kategorijos duomenų centras pasižymi dubliuota aktyvine įranga ir paskirstymo keliais: aušinimo vamzdynu, ryšio įvadu į pastatą bei elektros instaliacija. Tai reiškia, jog atliekant profilaktinius darbus nereikia išjungti duomenų centro, o paslaugų pateikiamumas siekia 99,982 proc. Daugiau apie duomenų centrą galite sužinoti čia.

Techninės pagalbos skyrius

Techninės pagalbos skyriaus specialistai konsultuoja klientus ir sprendžia nesklandumus, susijusius su paslaugų teikimu, 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę, ištisus metus. Klientų užklausos operatyviai registruojamos IT paslaugų valdymo sistemoje ir nedelsiant imamasi jų sprendimo.


Profesinės veiklos draudimas

Baltneta savo profesinę veiklą yra apdraudusi pasaulyje lyderiaujančioje draudimo bendrovėje Lloyds. Įmonės profesinė veikla apdrausta 500 000 eurų. Šis draudimas apsaugo mūsų klientus nuo netyčinės žalos, kurią sukelia Baltneta ar jos darbuotojai.

ISO 20 000 ir ISO 27 001

Baltneta yra sertifikuota IT paslaugų valdymo standartu ISO/IEC 20 000 ir yra vienintelė šį sertifikatą turinti duomenų perdavimo ir IT sprendimų bendrovė Lietuvoje. ISO/IEC 20 000 yra pirmasis tarptautinis kokybės standartas, sukurtas specialiai IT paslaugų valdymui.

Baltnetos patikimumą įrodo turimas informacijos saugumo valdymo sistemos standartas ISO 27 001. ISO/IEC 27 001 – tai informacijos saugumo valdymo sistemos standartas, apibrėžiantis, kaip paslaugų tiekėjas turi užtikrinti konfidencialumą, informacijos vientisumą, bei nuolatinį duomenų prieinamumą.


Kompetencijos

Baltnetoje dirba daugiau nei 130 savo srities profesionalų. Iš jų daugiau nei 50  IT specialistai, turintys tokius jų kompetenciją patvirtinančius sertifikatus kaip: Microsoft (MCSA, MCITP, MCTS, MCSE, MCP), VMware (VCAP – Data Center Administration, Data Center Design, VCP – Cloud, VCP – Data Center Virtualization, VSP, VTSP), Cisco (CCNA, CCNP), ITIL (Foundation, Intermediate OSA, Intermediate RCV), Cyberoam Certified Internetwork Professional, Red Hat Certified Engineer.