Techninė pagalba: pagalba@balt.net, 8 700 800 88

MS Lync 2013

Vieningos komunikacijos platforma

MS Lync 2013 – tai lanksti platforma, skirta vidinei ir išorinei komunikacijai tarp įmonės darbuotojų. Šis sprendimas suteikia plačias bendravimo ir bendradarbiavimo galimybes naudojantis tokiomis priemonėmis kaip telefonija, momentinis susirašinėjimas, balso paštas, garso ir vaizdo konferencijos. Patogios komunikacijos priemonės, užtikrinančios kokybišką bendravimą, sudaro galimybę dirbti efektyviau bei sutaupyti darbuotojų laiko.

 Platus funkcionalumas  Saugumas ir patikimumas  Laiko ir pinigų taupymas

Iš to paties programos lango galima nusiųsti el. laišką, suplanuoti asmeninį susitikimą, organizuoti vaizdo konferenciją ir sužinoti, ar kolega yra darbo vietoje.

Skirtingų komunikacijos platformų pakeitimas vieninga sustiprina visos kompanijos infrastruktūrą ir padidina jos patikimumą.

Vieninga komunikacijos platforma sumažina išlaidas, skirtas infrastruktūros vystymui, pašalina atskirų duomenų saugyklų būtinybę, sutrumpina administravimo laiką.

MS Lync 2013 paslaugos planai

Funkcionalumas Standartinis Verslui
Plius
Suderinamumas su MS OfficeKontaktų bendrinimas su SkypePokalbių kambarysGarso ir vaizdo skambučiai Dalijimasis dokumentaisGarso ir vaizdo konferencijos


Išeinantys skambučiai į mobiliuosius ir fiksuotus tinklus

PBX skambučių valdymas


Balso paštas


Įeinantys skambučiai iš mobiliųjų ir fiksuotų tinklų


Kaina (be PVM, vartotojui) 5 Eur/mėn.
12 Eur/mėn.
29 Eur/mėn.
Įsigyti Įsigyti Įsigyti