Techninė pagalba: pagalba@balt.net, 8 700 800 88

Wi-Fi ryšys

Bevielis, saugus, kokybiškas, visais mobiliaisiais įrenginiais pasiekiamas internetas Jūsų biurui!

Tinkamai įrengtas bevielis Wi-Fi tinklas Jūsų biure yra strateginis IT infrastruktūros privalumas, leidžiantis dirbti patogiai ir efektyviai. Jūsų biurui siūlome profesionalų bevielio Wi-Fi tinklo sprendimą, kuris bus toks pat patikimas bei saugus kaip ir įprastas, kabeliais perduodamas ryšys. Stiprus, saugus ir tolygiai visose patalpose veikiantis bevielio interneto Wi-Fi ryšys leis Jums dirbti produktyviau, nes internetu galėsite naudotis ne tik kompiuteriu, bet ir kitu Jums patogiu mobiliuoju įrenginiu – telefonu ar planšete. Jūsų biuro svečiai bus patenkinti, reikalui esant galėdami pasinaudoti interneto ryšiu, o Jūs galėsite būti ramūs dėl savo duomenų saugumo, nes skirtingoms vartotojų kategorijoms sukursime atskiras prieigas prie tinko.

 Naudokitės  Valdykite  Dirbkite saugiai

Naudokitės stipriu ir tolygiu interneto ryšiu bet kurioje biuro vietoje, bet kuriuo išmaniuoju įrenginiu, palaikančiu bevielį ryšį.

Suteikite prieigą prie interneto Jūsų biuro svečiams, supaprastinkite ryšio klausimo sprendimą ir valdymą savo įmonėje.

Su skirtingoms vartotojų grupėms sukurtomis prieigomis prie tinklo apsaugokite konfidencialią įmonės informaciją nuo neautorizuotų asmenų.

Gaukite pasiūlymą

Siūlomos bevielio Wi-Fi tinklo stotelės


UniFi AP
UniFi Pro
UniFi LRUniFi Outdoor

Standartinė biuro stotelė Biuro stotelė su dviejų ruožų dažniais didesniam vartotojų kiekiui Biuro stotelė, kai reikalingas didesnis veikimo nuotolis Stotelė, skirta montuoti lauke
Rekomenduojamas maksimalus vartotojų kiekis per stotelę 30 50 30 30
Veikimo dažniai 2.4 Ghz 2.4 Ghz +5 Ghz 2.4 Ghz 2.4 Ghz
Bevielio ryšio standartai 802.11 b/g/n 802.11 a/b/g/n 802.11 b/g/n 802.11 b/g/n
Maksimali pralaida 300 Mbps 450 Mbps 300 Mbps 300 Mbps
Maksimalus veikimo nuotolis 122 m 122 m 183 m 183 m